• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

film sitesi yükselme

jackerz

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba arkadaşlar tanıtım yazılarının, paravanların makalelerin vs artık eskisi gibi etkisinin olmadığı gibi söylentilerin konuşulduğu bir dönemde bu tezi çürütmek için veya denemek diyelim işlemlere giriştim

öncelikle paravanlardan başlayalım bizzat tarafımdan blogspot, wordpress.com vs. sitelerden bloglar hazırlandı bunlara 3 er adet özgün makale girişi yapıldı.

pagerankı yüksek ve seo rankları yüksek 4 adet google ve yandex news kayıtlı sitelere hepsi özgün 400+ kelimelik tanıtım yazıları eklendi.

google plus, facebook, twitter vb. mecralarda özgün paylaşımlar yapılmaya başlandı

zamanlamayı sıralarsak
ilk iki hafta siteye içerik kasıldı,
sonra sosyal medya paylaşımlarına başlandı,
ilk ayın sonlarına doğruda tanıtım yazıları ve paravanlarla desteklendi.

sanırım sonuçları gözlemleyebilmemiz için bir kaç haftaya daha ihtiyacımız var.

bu sırada başka neler yapılabilir önerilerinizi bekliyorum

benim düşüncem piyasada bunları yapan ve yapabilecek yüzlerce kişi var.. demem o ki daha orjinal birşeyler bulmak lazım. aslında bir fikrim var fakat kendi sitem üzerinde uyguluyorum şimdilik bende kalsın, onun dışında twitter'dan aktif hesaplardan twet satın alın fiyatı nedir bilmiyorum ama örneğin; bu gece xx filmini izleyebilirsiniz çok hoşuma gitti. ''link'' diye twet satın alabilirsiniz.

zaten bu konuyu açma amacım genel itibariyle bu yeni yöntemleri keşfetmek eskiyi geride bırakmak
sosyal medyaya fazlasıyla yönelmiş durumdayım friendfeed ve wiki denemeleride yapmaya başlıyorum

Geri