• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Film sitesi olanlardan tavsiye istiyorum.

elegan

Kayıtlı Kullanıcı
Selamlar şuan 4 aylık bir domain üzerine 1 aydır çalışarak film sitesini oturttum. 50 civarı hiti var. Video backlinklerden geliyor doğal aramadan tabi ki yok. Filmleri kendim upload etmiyorum o ilerde inş. Özel olarak sağlam filmlerde ilk sayfayı nasıl kaparım bunu öğrenmem lazım. Mesela Hızlı ve Öfkeli 7 var ilerde çıkıp çok aranacak. Bunu şimdi fragman şeklinde ekledim fakat 95. sırada şuan hızlı ve öfkeli 7 izle kelimesinde. Bunu nasıl artıracağım?

özellikle @Süha Mete 'den öneriler istemekteyim.
 
Etiketlenmişiz bari cevap yazalım :D Kopya içerik girmeyin, filmleriniz metinli olsun. Tanıtım yazıları almaya başlayabilirsiniz o film için. Anasayafanıza sürekli kasın sürekli! T.yazısı footer forum sözlük vs vs her bir naneyi uygun aralıklarla alın ve her geçen hafta ile ivmeyi yükseltin. Link alım ivmesinden bahsediyorum. Bahsettiğiniz film değil de daha 1-2 ay sonra çıkacak orta kalitede filmler belirleyin derim hocam. Filmlerinize de tanıtım yazısı alın. Snap'i iyi kullanmak için kafa yorun.

Allah kerim gerisi artık :D Seo bilginizi arttırıp öğrendiklerinizi uygulamaya devam edin. İşinize katın kendinizi, para kazanılacak bir alet ama canınızla isteyerek yapın seonuzu. Kaçmayın şu tekniği yapmayayım, şu metriği takmayayım diye diye aylar sonra hitsiz film siteniz kalır elinizde.

Son olarak ilk paragraf nasıl işin teknik kısmıysa, AYNI DERECEDE ikinci paragrafta dediklerim de önemli. Ertelemeyin seonuzu ve severek yapın işinizi. Yapmıyorsanız sektör değiştirin fazla vaktiniz israf olmadan. Kolay gelsin :)
 
@Süha Mete hocam teşekkürler yorumun için.
1.si snap nedir?
2.si kopya içerik dediğin filmin özet kısmındaki metin mi?
3. ve son olarak paravan olayını nasıl yapmalıyım? scoop it vb. paravan kurup link verirken nasıl bir yol izlemeliyim?
 
http://www.nextscripts.com/social-networks-auto-poster-for-wordpress/
https://wordpress.org/plugins/social-networks-auto-poster-facebook-twitter-g/

2- Evet o kısımdaki içerikten bahsediyorum.
3- O da snap eklentisiyle kafa yorun dediğim kısma dahil oluyor. Bir sürü paravan taktiği var deneyin her birini işte, sağlıklı gözükecek şeyleri denemeye başlayın.

Backlink paketlerinden uzak durun :) wmaracidaki konu linkimi atacaktım buraya yeni konu açayım linkini koyarım.

http://www.seocry.com/konular/penguen-3-0-uyumlu-paketler-yetisen-aliyor.876/
 
Geri
Üst