• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Film sitesi hit düşüşü

grafen

Kayıtlı Kullanıcı
Herkese iyi akşamlar arkadaşımdan aldığım bir film sitem var.Sitede herşey normal giderken Ekim ayından itibaren sitedeki hitler düşmeye başladı günlük olarak 900-1200 kişi girerken perşembe günki güncellemeden sonra hitler bu sefer 900 altında kalmaya başladı.Kime sorduysam backlinklerin silinmiş spam yapmışsın dedi ama webmastertools'da böyle bir uyarı bana gelmedi.Zararlı backlinklerim olduğunu söyleyenler oldu.Zararlı backlinkleri bulmamda veya siteyi tekrar hitlendirmem konusunda bana yol gösterebilir misiniz?Site adresi analytics verilerinde yazmakta.

Eylülde saraytarim.(gov.tr) ve Ağustosta stikom.(edu) dan hacklink almışssınız ve linkleriniz silinmiş. Onun dışında bir çok footer linkiniz gözüküyor ve backlinklerinizin çoğu silinmiş. Tekrar hitlendirmek için iyi bir çalışma yapılması gerekiyor sitenize.
bu arada "Site adresi analytics verilerinde yazmakta." bunu görmemişim :D

Eylülde saraytarim.(gov.tr) ve Ağustosta stikom.(edu) dan hacklink almışssınız ve linkleriniz silinmiş. Onun dışında bir çok footer linkiniz gözüküyor ve backlinklerinizin çoğu silinmiş. Tekrar hitlendirmek için iyi bir çalışma yapılması gerekiyor sitenize.
bu arada "Site adresi analytics verilerinde yazmakta." bunu görmemişim :D
edu ve gov backlink satan birinden almıştım forum kısmında paylaşmıştı.Tanıtım yazısı mı almalıyım yoksa footer link mi?

edu ve gov backlink satan birinden almıştım forum kısmında paylaşmıştı.Tanıtım yazısı mı almalıyım yoksa footer link mi?

footer backlink ve hacklink kesinlikle kullanma, hatta varsa temizle, tanıtım yazısı ile devam et ama link çöplüğü sitelerden t. yazısı alma ve verdiğin yazı 300 kelimelik ve özgun olsun, 3 çıkıştan başka çıkış da yapma

footer backlink ve hacklink kesinlikle kullanma, hatta varsa temizle, tanıtım yazısı ile devam et ama link çöplüğü sitelerden t. yazısı alma ve verdiğin yazı 300 kelimelik ve özgun olsun, 3 çıkıştan başka çıkış da yapma
Söylediklerinizi dikkate alacağım

Hocam bu hit düşüşünün sebebi farklı olabilir.
Analytics verileri önemli ama en çok hiti aldığınız anahtar kelimelere bakın. 2 tane filmde sıralama kaybında bile bu kadar hit kaybı yaşayabilirsiniz.

Yani ben romantik komedi filminden günde 15k hit alıyordum veya aşk ve kırmızı filmi de bu kadar hit bırakıyordu. Buna bir dikkat edin bence. Sitende bulunan düğün dernek, recep ivedik 4 vs gibi Türk filmlerinden sıralama kaybı yaşadığın var mı ?

NOT : Bence sitende her tıklamada adcash popup açılıyor. Sürekli açılmasının kazancına çok faydası yok. Bu ziyaretçiyi kaçırır. Bunu 2 saatte bir şeklinde ayarla bence.

Hocam bu hit düşüşünün sebebi farklı olabilir.
Analytics verileri önemli ama en çok hiti aldığınız anahtar kelimelere bakın. 2 tane filmde sıralama kaybında bile bu kadar hit kaybı yaşayabilirsiniz.

Yani ben romantik komedi filminden günde 15k hit alıyordum veya aşk ve kırmızı filmi de bu kadar hit bırakıyordu. Buna bir dikkat edin bence. Sitende bulunan düğün dernek, recep ivedik 4 vs gibi Türk filmlerinden sıralama kaybı yaşadığın var mı ?

NOT : Bence sitende her tıklamada adcash popup açılıyor. Sürekli açılmasının kazancına çok faydası yok. Bu ziyaretçiyi kaçırır. Bunu 2 saatte bir şeklinde ayarla bence.
Bahsettiğiniz yerli filmlerde bu olaydan sonra gerilere düşme oldu atıyorum günde 1k hit geliyorken 100 kişi geliyor.

Bütün filmlerde mi gerileme var. Yoksa 1-2 filmde mi ?
Eğer bütün filmlerdeyse arkadaşların dediği gibi detaylı bir backlink incelemesi gerektirir.

bütün filmlerde geriledi zaten çok hit aldığım filmler 20 yi geçmiyordu .Bende kararsız kaldım ücretli birisine mi yaptırayım yoksa kendim mi yapayım temizleme işini

- Backlink analizi ve link reddetme
- İçerik girişine devam

yada
- Tüm linkleri reddet.
- yaşlı bir domaine 301 .

Seç bir yol haritası.

Geri