• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Film Sitesi Açmak İsteyenler

Umut

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar,
Film sektörüne girmek isteyen veya merak eden arkadaşlar bu konuyu, eklenecek olan hit ve bilgi paylaşımlarını takip edebilirler. Bundan yaklaşık 5 sene önce hayatımda açmış olduğum ilk .com sitem olan http://izledegit.com/ domainini tekrar regleyerek giriş yaptım. Konu altından yapmış olduklarımı haftalık/aylık hit çizelgesini sizlerle paylaşacak ve sorularınızı elimden geldiğince yanıtlamaya çalışacağım.

Site adresi: http://www.izledegit.com/
Domain kayıt tarihi: 22/1/15
Sitenin aktif edildiği tarih: 23/1/15
Şuan ki tekil ziyaretçi: 0

Soru ve önerilerinizi paylaşmanız beni çok mutlu edecektir.
 
Hocam konu dışı olmayacaksa kurduğunuz film sitelerinde hangi gelir modelini kullandığınızı sorabilir miyim? Eğer direkt banner vb. elden reklam alıyorsanı kaçıncı yadan itibaren alıyorsunuz vs. bu tür konularda bilgilendirebilirseniz sevinirim. :)
 
Hocam konu dışı olmayacaksa kurduğunuz film sitelerinde hangi gelir modelini kullandığınızı sorabilir miyim? Eğer direkt banner vb. elden reklam alıyorsanı kaçıncı yadan itibaren alıyorsunuz vs. bu tür konularda bilgilendirebilirseniz sevinirim. :)

Elbette konunun amacı bu zaten dostum, genelde elden reklamlarda çok iç açıcı fiyatlar gelmiyor eskiden bahis sitelerinin reklamlarını kullanırdım ama sanırım onlarda artık referans sistemine geçmişler. Yolladığın üyenin hesabına yüklediği krediden bir miktar % alıyorsun, son olarakta kullanıcıyı biraz bunaltmayı göze alıyorsan adcash vazgeçilmezdir.

Takipteyim hocam.
Takipteyim bende, başarılar
Takipteyim, bu arada Wot üzerinde kötü bir üne sahip olduğunuz yazıyor.
Konuyu bende takipteyim :).

Çok teşekkür ediyorum arkadaşlar.
 
02.02.1015 / Domain reglemesin'den 10 gün sonra
Merhabalar arkadaşlar, siteyi açtıktan sonra çok fazla üstüne düşemedim aslında ancak şuandan itibaren
istikrarlı bir şekilde devam etme kararı aldım. Siteye henüz sayaç koymadım önümüzde ki 1-2 ay boyunca'da
koymayı düşünmüyorum o yüzden bir süre sitenin hitinden haberdar olamayacağım.
  1. Şuan için film eklemeye devam ediyorum. /19 yayımlanmış film bulunmakta. Eklenen filmlerin tamamı özgün içerikli bu arada resimleride özgünleştirmenizi tavsiye ederim.
  2. Bir kaç paravan blog oluşturdum sıfırdan bunların bazıları film içerikli bazıları ise normal blog olmak üzre, indexlerini aldıktan sonra onlardan ana siteye backlink sağlayacağım.
  3. Eklenen önemli filmlere ve sitenin anasayfasına oluşturduğum imleme listesinden imleme yapıyorum, eklenen filmler aşağı yukarı 1 gün içinde indexleniyor. Webmaster tools kaynaklarına göre aranan kelimelerde 100+ gösterim sağlanmış.
bDInR2m.png
 
22 günlük film sitemin sonuçları;

o2Ez39.jpg
ZWY1Z3.jpg


1 Şubat pazar günü ilk 4 saat site kapalı idi yani orada 118 yerine 150 oldu diyebiliriz :)
 
Geri
Üst