• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Fikirleriniz Onemli

cernobil

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaslar kolay gelsin elimde bu kac yillik hakkinda co domaini var. Acaba ne yapabilirim diye dusunuyorum ama pek birsey bulamadim ayrica bilgi sitesi yapmak mantikli geliyor. Ama ben uyelerinde paylasim yapmasini websitesi sahiplerinin konularini eklemesini vs istiyorum bunu nasil basarabilirim amacim paradan once ziyaretcilere bilgi veren bi portal kurmak ama nasil baslamaliyim farkli neler olmali bi turlu fikir bulamadim ve siz degerli ustatlarimdan fikir onerileri bekliyorum . Emrivaki vb kelimeler kullandiysam affola..

tecrüberim şunu gösterdi, forumlar dışında ziyaretçinin katıda bulunduğu siteler pek tutmuyor.
domain anladığım gibi hakkında (dot) co ise klass bir biyografi sitesi yapmak hiçte mantıksız gelmiyor bana örn: biography (dot) com

Forum siteside dediginiz gibi aklima geldi ama suan pek forum sitesi gormuyorum veya cogu kisi onermiyor ama sebebini çözemedim domain sizinde dusundugunuz gibi ;) ayrica biyografi hic dusunmemistim tesekurler fikriniz icin

Biyografi sitesinin kazanc orani nedir acaba ..bide biyografiler icin ozgun icerik olusturmak bayağı zor olurmu aklima yatti gibi biyografi sitesinde nasil bir yol izlenmelidir bilgisi olan paylasirsa sevinirim

Merhabalar,

Öncelikle domain çok güzel inşallah istediğiniz gibi değerlendirirsiniz.

Arkadaşın dediği gibi biyografi sitesi çok güzel olabilir. Eğer siz kullanıcılar bir şeyler yapsın diyosanız about me tarzı bir site olabilir ancak biraz bütçe gerektirebilir.

Bunların dışında eğer hakkında demekle o kişinin ya da kurumun hayatı kastediliyosa mesela başarılı olmuş kişilerin hikayelerinin, başarılı olamayanların hikayelerinin, üst düzey yöneticilerin hayatlarının, sıradan bizim gibi insanlarla onların farklarının yer aldığı yine biyografi sitesine benzer bir proje oluşturabilirsiniz. Örneğin işsiz bir insanla şu firmanın müdürünün 5 benzer özelliği, temizlik görevlisinin mutluluğunun sırrı ne, sabancı nasıl bu kadar büyüdü gibi dolu dolu içerikler ve kimseyi küçümsemeden güzel işler yapılabilir. Sadece bir fikir geliştirilebilir. :)

Merhabalar,

Öncelikle domain çok güzel inşallah istediğiniz gibi değerlendirirsiniz.

Arkadaşın dediği gibi biyografi sitesi çok güzel olabilir. Eğer siz kullanıcılar bir şeyler yapsın diyosanız about me tarzı bir site olabilir ancak biraz bütçe gerektirebilir.

Bunların dışında eğer hakkında demekle o kişinin ya da kurumun hayatı kastediliyosa mesela başarılı olmuş kişilerin hikayelerinin, başarılı olamayanların hikayelerinin, üst düzey yöneticilerin hayatlarının, sıradan bizim gibi insanlarla onların farklarının yer aldığı yine biyografi sitesine benzer bir proje oluşturabilirsiniz. Örneğin işsiz bir insanla şu firmanın müdürünün 5 benzer özelliği, temizlik görevlisinin mutluluğunun sırrı ne, sabancı nasıl bu kadar büyüdü gibi dolu dolu içerikler ve kimseyi küçümsemeden güzel işler yapılabilir. Sadece bir fikir geliştirilebilir. :)

Teşekkürler hocam fikriniz icin teşekürler aklimda birseyler olusmaya basladi gibi :))

Geri