• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Fikir ve Önerilerinize İhtiyacım Var!

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar,

1 kaç aydır, bir kitap tanıtımı ile ilgileniyorum. Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal ağlarını olabildiğince aktif ve etkili bir şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Şu ana kadar aldığımız geri dönüşümler oldukça iyi ancak tahmin edebileceğiniz gibi bize daha fazlası lazım... Daha doğrusu daha fazla insana ulaşabilmemiz gerekiyor.

Bir kitap tanıtımı yapıyor olsaydınız, daha fazla insanın görmesi, duyması için ne gibi çalışmalar yapardınız? Fikir ve önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

En basitinden, tanıttığınız kitabı hediye ve promosyon olarak verebilirsiniz. Şart olarak da, kitabın çekilişi ile ilgili detayları paylaştığınız gönderiyi ''paylaşan, beğenen ve yorum yapanların'' arasından X kişiye bu kitabı vereceğinize dair bir kampanya yapabilirsiniz.

En basitinden, tanıttığınız kitabı hediye ve promosyon olarak verebilirsiniz. Şart olarak da, kitabın çekilişi ile ilgili detayları paylaştığınız gönderiyi ''paylaşan, beğenen ve yorum yapanların'' arasından X kişiye bu kitabı vereceğinize dair bir kampanya yapabilirsiniz.
Milli piyangodan izin alınmaz ise bu illegal bir yoldur. Belirtmek istedim.

Milli piyangodan izin alınmaz ise bu illegal bir yoldur. Belirtmek istedim.
ne kadar abartıyorsunuz milli piyangodan izinmi alıcam :D forumlarda onlarca çekiliş yapılıyor milli piyangodan izinlimi sence.. bullshit

Kitap Tanıtımı Konusunda Çekiliş Olayı mantıklı ama kitabı kimler isteyebelir istenen bir kitapmı sonuçta onu bilmiyorz sektörel bir kitap ise o sektörde ki popüler sitelere text reklam verebilirsin kitap izmi çok özel değilse özelden yana burdan paylaşırmısın ?

Merhabalar,

1 kaç aydır, bir kitap tanıtımı ile ilgileniyorum. Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal ağlarını olabildiğince aktif ve etkili bir şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Şu ana kadar aldığımız geri dönüşümler oldukça iyi ancak tahmin edebileceğiniz gibi bize daha fazlası lazım... Daha doğrusu daha fazla insana ulaşabilmemiz gerekiyor.

Bir kitap tanıtımı yapıyor olsaydınız, daha fazla insanın görmesi, duyması için ne gibi çalışmalar yapardınız? Fikir ve önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Kitabın konusu ne hocam?

ben sadece belirtmek istedim. İnternet üzerinde takibi çok zor. Fakat hepi topu bir şikayete bakar.
Gereksiz Tartışmak İstemiyorumda Lütfen Beni Şikayet Et :D Sonuçta Ne diyecekler siz çekiliş yapıp hediye kitap veremezsiniz mi büyük çaplı kurumsal firmaların çekilişlerinde şaibe olmasın diye dediklerin doğru diğer türlü gereksiz.

Gereksiz Tartışmak İstemiyorumda Lütfen Beni Şikayet Et :D Sonuçta Ne diyecekler siz çekiliş yapıp hediye kitap veremezsiniz mi büyük çaplı kurumsal firmaların çekilişlerinde şaibe olmasın diye dediklerin doğru diğer türlü gereksiz.
Bende tartışmak istemiyorum inan ki. Ama arkadaşları yasal olmayan yollara başvururken en azından habersiz olmasını istemiyorum. Az önce baktım kimler almış diye. Gazeteler dışında izin alan yok. Milli Piyango denetim mekanizmasını çalıştırmıyor. Fakat cezası da var.
Bu düzenlemeyi haklı da buluyorum sonuçta kimse eşe dosta verilecek bir ikramiyeye katılmak istemez.

Bir de ek olarak bazı istisnalar varmış.
http://www.millipiyango.gov.tr/node/69

konuyu açan arkadaş kendi sitesinden satış yapmıyor ise, yani piyangoyu düzenleyeceği site de çekilişten maddi bir kazanç hedeflemiyor iseyönetmeliklere göre sitesinden çekilişte düzenleyebilir.

Dostum açıkcası bu ülkede kitap okunmuyor oranın %1 olduğunu bile sanmıyorum cehaleti ve programlanmayı çok sever toplumumuz.
istisnalar vardır tabi onun dışında okuyan gençlerde popüler kültür ve bestseller okur.
sadece okumak için okur toplum okuduğu için okuyup bacağının üstüne koyup instagrama koyar..
bu yüzden reklamcılık sektörüne ilgili olmama rağmen benim bile yaratıcılığım gelmedi :)
çünkü olay kapak tasarımında ve isminde bitiyor örnek olarak s*ktir et halbuki içi bomboş..
nacizane basit bi kaç öneri vermek gerekirse edebiyat kitap face sayfalarında kitaptan güzel sözleri yazıp altına ismini yazın.
ekşi uludag inci sözlük gibi yerlerde kitap türüne göre öneri başlığı açıp paravan başka kullanıcı olarak altına öneri yazabilirsiniz.

Blogger üzerinde bir sürü kitap okuyucularının özellikle de bayanlar blogları var. Onlarla takipleşecek bir paravan kitap okuyan blogger yazarı karakteriniz olursa birkaç haftada blogger üzerinden iyi takipçi toplarsınız paravana. Daha sonra da uygun yazılarla ana sitenize yönlendirirsiniz.

Geri