• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Fikir lazım kafam durdu :(

Winchester

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar elimde odur.net isim li bir domain var facebook ta yada diğer sosyal ağlarda millet bi yazı yazdığında anlamsız bir şekilde sonuna odur.net yazıyor bende o sayede keşfedip aldım bu domain ama ne yapacağımı bilmiyorum :(

Sitil önerileri ya da kombin önerileri hakkında bir site olabilir. İşte bilmemne için kombin önerisi bilmemne. Birde beğendim beğenmedim diye alan yaparsın. Millet beğenir vs. Ama sen beğen yerine odur vs dersin markalaşmak için.

Birde güzel ünlüler vs gibi bir şey yapar aynı mantıkla oylamaya açarsın ondada odur kullanırsın. Aklıma gelen 2 şey bunlar.

Sitil önerileri ya da kombin önerileri hakkında bir site olabilir. İşte bilmemne için kombin önerisi bilmemne. Birde beğendim beğenmedim diye alan yaparsın. Millet beğenir vs. Ama sen beğen yerine odur vs dersin markalaşmak için.

Birde güzel ünlüler vs gibi bir şey yapar aynı mantıkla oylamaya açarsın ondada odur kullanırsın. Aklıma gelen 2 şey bunlar.

Güzel fikirler çok teşekkürler üstadım. Üstadım bir de özel den mesaj atsam bana bi konuda yardımcı olurmusun

Elden gelecek bir şey ise zaman çok almayacaksa hocam elden geldiğince oluruz. Ama forum geneline sorarsan da özel değilse her kes yardımcı olacaktır. Ya da özel değilse diğer kişilerde aynı sorunla karşılaşınca ellerinde çözüm olmuş olur.

Geri