• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Eticaret sitesi için Cloudflare ve CDN kullanılır mı

Heisenberg

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba
5000 civarı tamamen özenle, elle eklenmiş ürün bulunan alışveriş sitem bugünlerde 500 hatası vermeye ve yavaşlamaya başladı 10 sn yi geçiyor sayfanın açılması bu durum neden kaynaklanıyor bilmiyorum saldırı mı alıyoruz, ne yapsam

eticaret sitesine Cloudflare kurulur mu bir problem olur mu

2 Gb database oldu CDN alsam ona taşıyabilirmiyim

Merhaba
5000 civarı tamamen özenle, elle eklenmiş ürün bulunan alışveriş sitem bugünlerde 500 hatası vermeye ve yavaşlamaya başladı 10 sn yi geçiyor sayfanın açılması bu durum neden kaynaklanıyor bilmiyorum saldırı mı alıyoruz, ne yapsam

eticaret sitesine Cloudflare kurulur mu bir problem olur mu

2 Gb database oldu CDN alsam ona taşıyabilirmiyim
Cloudflare kur derim sıkıntı olmaz. Veritabanı olayı 1 gbyi geçince başa bela.

bu arada 2gb database oldu demişim yanlışlıkla ama sql dosyası değil toplam sitenin kapladığı alandan bahsetmiştim :D 2 gb sql zor zaten :)

Cloudflare https desteği var aslında ama eticaret konusunda daha titiz olmak lazım tabii.

Valla hosting firmam varken kartla ödeme alıyordum sıkıntı yoktu. Pro paketinde vs ssl desteği de var. Saldırı alabilme potansiyeli varsa tırsma kullan derim.

kurdum az önce çok iyiymiş 24 saat sürer dedi tam oturması ama site hızı şimdiden 10 puan arttı google hız testinde

Geri