• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

En Güçlü Reklam Stratejisi; Viral

mcatakcin

Kayıtlı Kullanıcı
wincih gibi insanlara birşey öğretmek istemediğimden ve onunda bu forumda benden birşey öğrenmemesini istediğimden kaldırdım. Umarım, yönetim ceza verirken VIP, veya bağış yapıp yapmayan diye ayırım yapmaz. Benim yaptırımım budur.

Son düzenleme:
Teşekkürler. Bende viralin etkisine inanlardanım. Bir viral oluşturmak oldukça zor bir iş. Fakat sizin viral çok etik olmamış bence. Bunu etik hale getirerek yapmak Lazım Kanımca...

Bu bayanların bir kısmı işten anlayanlar kişilerse ve siteyi google üzerinden şikayet ederlerse ne olur acaba. Dikkatli olmak lazım. İnce bir çizgi gibi.

Dedigine katılıyor. Anca bir yere kadar. Sağlam projeler üretmek gerekiyor. Böyle şeyler ile cebinize 3 kuruş girecek arkanızdan size 3 bin kişi sövecek. Orası ayrı bir konu.
Herkesin kafasında projeleri/stratejileri vs vardır. Bende ücretsiz wp paravanlar için uyguladığım yöntemlerden birini söyledim. Senin sağlam stratejilerin varsa paylaş bizde faydalanalım.

Geri