• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Ekonomi - Finans Sektöründe Site Para Kazandırır Mı?

Karrizima

Kayıtlı Kullanıcı
Konu nereye uygun bilemedim ama adsense genel olarak para kazanma olduğu için buraya açtım yanlış yerdeyse değiştirebilirsiniz.

Soru konu başlığında Ekonomi-Finans sektöründe site açsam adsense bişeyler kazandırır mı?
Kendi baktığım kadarıyla rekabetin düşük olduğu bi sektör bunun yanında arama hacimleride düşük tabi. Ama TBMler yüksek.

iyi yada kötü fikirlerinizi esirgemezseniz sevinirim arkadaşlar.
Ahada site adresi de burda capital dergisinden yazıp yayınladığım 10-15 yazı var sanırım onlarda beni bulur yakında :)

Konu nereye uygun bilemedim ama adsense genel olarak para kazanma olduğu için buraya açtım yanlış yerdeyse değiştirebilirsiniz.

Soru konu başlığında Ekonomi-Finans sektöründe site açsam adsense bişeyler kazandırır mı?
Kendi baktığım kadarıyla rekabetin düşük olduğu bi sektör bunun yanında arama hacimleride düşük tabi. Ama TBMler yüksek.

iyi yada kötü fikirlerinizi esirgemezseniz sevinirim arkadaşlar.
Ahada site adresi de burda capital dergisinden yazıp yayınladığım 10-15 yazı var sanırım onlarda beni bulur yakında :)
Bence alanda bilgin var ise para kazanırsın. Konu hakkında bilgin yoksa bir müddet sonra içerik olayı işkenceye döner. Bence düzenli içerik girilecek siteler yerine daha micro tarzlı güncelleme gerektirmeyen sitelere yönelmen hedef para ise daha mantıklı olur.

Hedef tabiki para :) Ayrıca bilgim sıfır ve zaten şu anda bile işkence 3 gündür ben siteye site bana bakıyo. Hadi ver bi sektör açıyım bi site (sakın en iyi bildiğin konu deme hiçbişey bildiğim yok, ne iş olsa yaparım abi diyen işçi modundayım. :D )

Download vs alanına yakında sektörel atıyorum yemek tarifi sitesi ve tüm hit alınabilecek kelimeler gibi semrush raporları eklenecek. Sektör sektör. Micro dersen çok tutulan program atıyorum teamviewerindirnokta bilmemne gibi domainler alıp 3-5 er sayfa özgün 500 kelimelik yazılar atıp iyide bir tema ile tbm düşükte olsa site başına 200 tl civarı kazanç elde edebilirsin.

Hedef tabiki para :) Ayrıca bilgim sıfır ve zaten şu anda bile işkence 3 gündür ben siteye site bana bakıyo. Hadi ver bi sektör açıyım bi site (sakın en iyi bildiğin konu deme hiçbişey bildiğim yok, ne iş olsa yaparım abi diyen işçi modundayım. :D )

Yeni çıkacak dizilere fan sitesi aç en kolay hit alabileceğin sektör işe yarar bir tema ile adsense güzel para veriyor ama fazla ilgilenmezsen 2 3 bölüm sonra diğer dizi siteleri her kelimede seni maffediyor eziyor :D

Finans sektöründe para kazanabilirsin fakat o kadar uzman yazılar çıkıyor ki onları geçip hit alman oldukça zor olur senin açından.

Girişimcilik üzerine küçük blog açabilirsin yeni iş alanları arayanlar illaki vardır ilginç getirisi olabilecek ve mantıklı iş alanlarını birazda kendin yorumlayarak güzel bir site oluşturabilirsin

Yeni çıkacak dizilere fan sitesi aç en kolay hit alabileceğin sektör işe yarar bir tema ile adsense güzel para veriyor ama fazla ilgilenmezsen 2 3 bölüm sonra diğer dizi siteleri her kelimede seni maffediyor eziyor :D

Finans sektöründe para kazanabilirsin fakat o kadar uzman yazılar çıkıyor ki onları geçip hit alman oldukça zor olur senin açından.

Girişimcilik üzerine küçük blog açabilirsin yeni iş alanları arayanlar illaki vardır ilginç getirisi olabilecek ve mantıklı iş alanlarını birazda kendin yorumlayarak güzel bir site oluşturabilirsin
Üstad hazırladığım 4-5 site var özgün proje yapılabilecek siteler. Lakin ben çalışıyorum depocuyum sarnıçta, evliyim bide çocuk var, 2. yolda. Anlıycanız vakit hiç yok. O nedenle hemen sıcak para yapıcak basit işlere ihtiyacım var.
Diğer siteleri proje olabilecek sağlam olabilecek siteleri yavaş yavaş yayında tutuyorum bu aralar işten kovabilirler kovulursam 7/24 çalışıcam internet ortamına Allah nasip ederse.

Verdiğiniz yanıtlara gerçekten çok teşekkür ederim. Başka hiçbir forumda yada başka hiçbir yerde sormadım bu tarz sorular, çünkü cevaplara asla güvenemezdim (paranoyaklık da tavanda bu arada :) ) Sametin yazıları, içtenliği samimiliği ve ikamet olarak da yakın olması sanırım ona güvenmemi sağladı. Çok uzadi biliyorum İyi akşamlar. Bol paralar hepimize.

Download vs alanına yakında sektörel atıyorum yemek tarifi sitesi ve tüm hit alınabilecek kelimeler gibi semrush raporları eklenecek. Sektör sektör. Micro dersen çok tutulan program atıyorum teamviewerindirnokta bilmemne gibi domainler alıp 3-5 er sayfa özgün 500 kelimelik yazılar atıp iyide bir tema ile tbm düşükte olsa site başına 200 tl civarı kazanç elde edebilirsin.

Hocam yazıları bosladın biraz takipcin olarak sana sitem ediyorum :=).Yazılarını beklıyoruz en kısa zamanda hep kısa zamanda yazcam oluyo gerçi gn versende heycanla beklesek .?

Ekonomi sitesi kazandırır ama gerçekten sabır zorlayan bir sektördür. Tecrübeyle sabit.

finansparam.com

türkiyefinansportali.com

finansgazete.com

Bu üç domain i aldım kısmetse carsamba gunu resellere aktarıcam .oncelık olarak bir siteyi acmayı dusunuyorum sizce hangi siteyi acmalıyım 1 olarak ve geri kalan domainleri nasıl degerlendırıyım. yorumlarınızı beklerim.

finansparam.com

türkiyefinansportali.com

finansgazete.com

Bu üç domain i aldım kısmetse carsamba gunu resellere aktarıcam .oncelık olarak bir siteyi acmayı dusunuyorum sizce hangi siteyi acmalıyım 1 olarak ve geri kalan domainleri nasıl degerlendırıyım. yorumlarınızı beklerim.
finansgazete benim hoşuma gitti, diğerlerinide satma imkanınız varsa satın bence eğer yoksada paravan blog oalrak kullanabilirsiniz, blogspot.com uzantılı siteden link almaktan çok daha doğal görünecektir diye düşünüyorum :)

finansgazete ile sektörel haberler, borsa, döviz, altın vb iyi gider. Akılda kalıcı dikkat çekici isim.

Kazandırır emin ol, tabi ki gerekli emek, özen, özgün biraz da benzersiz içerikle. Sadece adsense değil, diğer seçeneklerle de kazanırsınız.

finansparam.com

türkiyefinansportali.com

finansgazete.com

Hayırlı olsun ben içerik konusunda kilitlendim ilerleyemedim.

Kücük bir tiye milliyet,cumhuriyet,radikal gazeteleri baslangıc için super .=)
:D Haklısın. Ben gittim capital dergisini aldım. Adamlar kendi sitesine yazmamış yazılarını dergi satılsın diye, ben uyanığım ya buldum diye seviniyom özgün yazıları. Sonra bi baktım iç kapakta yazışlar. Değil alıntı, kelimesini alırsan çökeriz yazıyo resmen :D Orda kaldı sonra.
Tüyon aklımda kardeşim sağolasın ;)

Tüyo güzel de hocam isim hakkı konusunda sonradan telif vb. sorun olmaz mı? emek ver onca sonra bunlarla boğuş, kötü olur..

Hocam makalelelerin aynısını yazarsan zaten bir yerde tıkanırsın , gitmez dedigin gibi telif hakkıda dogar işin içine , yalnız bu gazeteler hem siyasi yonleri hemde ekonomiye bakıs acılarıyla gundemde olanları ön plana cıkartıyorlar kopyalayıpda edıtlenırse gene tutmaz , yapılcak sey gundemı her gun canlı bir sekılde takıp ederek bunlar uzerıne makaleler yazmak olucaktır . zaten ılk bır aydan sonra bigs ,di forexdi,borsa dusmus kakmıs kendınızı kaptırıp gidiyor bir bakmısnız gmc forexde demo hesabıyla borsa oynuyorsunuz.=)

bende kredinotlari diye bir domain aldım com uzantılı her an kurabilirim ama becerebilirmiyim bilmiyorum

Geri