• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Eğitim & Kurumsal Üyelik Yükseltmeleri Hakkında

cryptosam

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar.

Eğitim Hesap Yükseltmesi: Cryptosa 2023 SEO Yöntemleri Video Destekli Ebook'u + 2023 yılı boyunca Eğitim alanına erişim yetkisi kazanırsınız. Tek seferlik ödersiniz ve 2023 Yılı boyunca ilgili alana erişebilirsiniz.
Kurumsal: Dıştan SEO danışmanlığı hizmeti almak istiyorsanız aylık ödeme ile forumdan Kurumsal yükseltmeyi satın alırsınız. Yol haritanızı biz çizeriz, bizden destek alırsınız. Kurumsal forum alanından & Telefon + WhatsApp ile destek alırsınız. Aldığımız paranın hakkını veririz. Çat diye faturanızı keser gönderir, pat diye neleriniz eksik sitenizde raporlarız. :) Normal danışmanlıktan farkı biz yolunuzu çizer hatalarınızı söyleriz iş gücü kendiniz olursunuz. Backlink alınacaksa şu tarz alım yapalım, bu şekilde linkleyelim şu stratejiyi izleyelim deriz. Sitenize dediğimiz stratejileri siz uygularsınız. Yok bize yol haritası, hata, eksik kusur raporlama, sadece danışmanlık vb. değil komple siz yapın derseniz Normal Cryptosam.com üstünden SEO alanından fiyatlandırmamızı inceleyebilirsiniz.

2 çeşit hesap yükseltmesi eklendi arkadaşlar. Geçmiş yıllarda var olan Vip hesap yükseltmesi pasif bırakıldı. Bunun yerine Eğitim veya Kurumsal hesap yükseltmelerinde zaman zaman sürprizler yapılacak.

Geri