• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Editörlük mü, Kendi Sitenizde yazmak mı?

okursan

Kayıtlı Kullanıcı
Selamlar arkadaşlar. Bayanlara yönelik bir sitem var. Orada şimdilik günde bir içerik girerek devam ediyorum. Herhangi bir getirisi yok, çünkü reklam eklemedim. Bariz bir hit çatlaması, patlaması vs. de yok. Backlink ve tanınırlık olsun diye benzer bloglara yorum atarken bir sitedeki yazar olmak ister misiniz formunu da doldurmuştum. O siteden editörlük için ücretli teklif yapıldı. Aylık 250 liraya kadar ödeyebiliriz diyorlar. Siz olsanız ne yapardınız? Kabul ederdim diyen olursa 250 tl için hangi özelliklerde kaç makale yazmayı kabul ederdiniz?

Teşekkürler :)

Editör olacaksanız taban ücret 100 kelime için 1 tl olarak hesaplanabilir. Çalıştığım 2 editör var. Biri bayan 1 i erkek. 1 er tl veriyorum 100 kelime başına.

Kendi siteniz daha iyilerini kazandırabilir, içeriklerinizi faydalı içeriklere dönüştürerek hit durumunuzu arttırmak şartıyla.

Hocam uzun zamanda elbetteki kendi siteniz kazandırır. Ama kısa para sorunlarının çözümü her zaman sabit parada yatar. Tabi ki yerinizde olsam ikisini de bir arada götürürüm. Günde bir yazı sizi çok oyalamaz nasıl olsa.İyi yazıyorsanız 100 kelimeye 1 Tl az olur. Amam işi kaçırmak istemiyorsanız 1 Tl yi kabul etmelisiniz.

Genel makale ücretleri 100 kelime 1tl daha az ve daha fazla fiyata yazanlar da var. Burada önemli olan yazınızın kalitesi. Maalesef önüne gelen makale yazmaya başladığı için iyi yazan bulamıyoruz. İyi yazan da zaten 100 kelimesini 1 tlden yazmaz

Uzun vadede kendi sitenle daha fazla para kazanırsın.Bir kendi sitene makale yazmak var bir de başkasının sitesine

Sağlam bir proje geliştirim, özgünlükle bir yerlere gelebilir, bu sırada dışarıdan kaynak yaratmak amaçlı yazı yazarak para kazanabilir ve bu paralarla sitene reklam, seo çalışmaları yaptırabilirsin. Siten kendini toparladığında da sadece ona yazmaya devam edebilirsin.

Bence 250' yi al aynı zamanda da kendi sitene de günde 1 makale gir. Sözleşme yapmıyorlardır herhalde başka bir yere yazamasın diye. Bende şu anda 100 kelime 1 TL den yazdırıyorum ama bazen 1.5 TL verdiğim oluyor yazının ve yazarın kalitesine göre.

Editörlüğe garanti para olarak bakın. Kendi sitenizi de reklam amaçlı kullanın. Mesela editörlük ilanlarına başvururken referans gösterebilirsiniz

Geri