• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Domain seçiminde yardımınıza ihtiyacım var!

Hangi 2 Domain iş yapar?

• tatlioyunlar com

Oy: 1 4.0%
  • memleketyemekleri com

Oy: 12 48.0%
  • enyenifilmler org

Oy: 3 12.0%
  • ilkokuldersleri com

Oy: 4 16.0%
  • satrancogren com

Oy: 11 44.0%
  • oyun1oyna com

Oy: 1 4.0%
  • haberprestij com

Oy: 2 8.0%
  • apksitesi com

Oy: 4 16.0%
  • korkuncfilmler com

Oy: 6 24.0%
  • turizmbilet com

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    25
film sitemden biliyorum korkunç filmler iş yapacaktır

turizmbilet güzel projelendirilirse iyi yerlere gelir

apksitesi de güzel iş yapar

diğerleride fena değil güzel domainlerin varmış istediklerine ulaşırsın umarım :)

Teşekkür ederim hocam. Kafamda kıvılcımlar belirmeye başladı. :) Anketimiz devam ediyor.

memleketyemekleri.com da ziyaretçilerinde yemek tarifi ekleme seçeneği olursa çok çabuk büyür gibi geliyor bana

Aslında bize sormanızdan ziyade Sizin İlgi Alanlarınız önemli. Bilmediğiniz veya İlgi Duymadınız bir alanda çok zorlanırsınız.

Yeni üye olan arkadaşların da görüşlerini merak ediyorum. Ankete katılırlarsa sevinirim :)

Arkadaşlar tekrardan merhaba... Anket sonuçlarına göre ilk 2 isim üzerinde yoğunlaşmaya karar verdim. 1. sırada çıkan memleketyemekleri.com sitesini hayata geçirdim.
Sitemi ziyaret edip olumlu olumsuz görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim. Görüşmek üzere...

Arkadaşım domainlerin hepsi güzel maşallah.Fakat hangisini çevirebilirsin.Onu düşünmelisin birde büyük proje yapmanı tavsiye ederim.Yani en bariz örnekleri vererek anlatayım.Demek istediğim şu mesela oyun veya yemek sektörü için söylüyorum.Domainin güzel diye kalkıpta bir blog açıpta oyun veya yemek paylaşırsan bir can alıcı tarafı yoksa.Gerçekten boşa uğraşırsın.Tabi ki bir şeyler kazanırsın ama söylemeliyim ki böyle bir şey yapma düşün,düşün.İnsanlar ne ister ne yapsam beğenirler.Birde cinsiyetiniz muhtelemen erkek, yemek sitesi açacaksanız bir bayanla veya internetten anlayan bir bayanın fikrini almanız şart olacaktır.Çünkü yemek tarifleri demografisi sanırım çok yüksek oranla bayanlardı.Bir daha buralarada uğramazsınız. :)

Arkadaşım domainlerin hepsi güzel maşallah.Fakat hangisini çevirebilirsin.Onu düşünmelisin birde büyük proje yapmanı tavsiye ederim.Yani en bariz örnekleri vererek anlatayım.Demek istediğim şu mesela oyun veya yemek sektörü için söylüyorum.Domainin güzel diye kalkıpta bir blog açıpta oyun veya yemek paylaşırsan bir can alıcı tarafı yoksa.Gerçekten boşa uğraşırsın.Tabi ki bir şeyler kazanırsın ama söylemeliyim ki böyle bir şey yapma düşün,düşün.İnsanlar ne ister ne yapsam beğenirler.Birde cinsiyetiniz muhtelemen erkek, yemek sitesi açacaksanız bir bayanla veya internetten anlayan bir bayanın fikrini almanız şart olacaktır.Çünkü yemek tarifleri demografisi sanırım çok yüksek oranla bayanlardı.Bir daha buralarada uğramazsınız. :)
Teşekkür ederim hocam. memleketyemekleri.com yemek tarifleri sitesinden çok bir kültürel site olarak projelendirdim. Tarif işine hiç bulaşmayacağım ben. Zaten bulaşamamda :) O yörenin türküleri, mekanları, resim galerisi vb. gibi öğeler ekleyerek farklı bir konsept olabilir diye düşündüm. Yavaş yavaş sosyal medyayıda kullanmaya başladım. Acelem yok ileride güzel şeyler olacak diye ümidim var. :)

Geri