• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Dmoz Kaydı Yapabilen Var mı ?

eyupoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar patron illa dmoz istiyor :) O yüzden 5-50 site arası dmoz kaydı yapabilecek ücretli kişiler varmı aramızda ? Önemli olan iki site var.Diğerleri olmasa da olur.Makina sanayii siteleri.

Eğer dmoz kaydı yaparak internet sitelerinizin arama motorlarında yükselmesini etkilemek istiyorsanız pek yeterli olmaz. Planlı olarak PBN network kurmanızı tavsiye ederim. BU YAZIMDA nasıl yapılması gerektiğini belirttim

Eğer dmoz kaydı yaparak internet sitelerinizin arama motorlarında yükselmesini etkilemek istiyorsanız pek yeterli olmaz. Planlı olarak PBN network kurmanızı tavsiye ederim. BU YAZIMDA nasıl yapılması gerektiğini belirttim
Bizim siteler normal hatta şuan tek rakibimiz sahibinden.com sıralama sorunumuz yok dmozun etkisinin de cok iyi olmadıgını biliyorum ama patron istiyor işte yapacak birşey yok :) Yazınızı da okuyuroum hemen..

Geri