• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Dizi Sitesinde İzleyeceğim Yol Doğru mu?

Madebodom

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar beyler, yapacaklarımın doğru olup olmadığını teyitlerseniz minnettar kalırım :)

Yapacağım işlemler şunlar. Öncelikle Wordpress kullanacağım ve kimsede olmayan sıfır bir tema ve özgün konular ile sitemi oluşturacağım.
Sonrasında Ayarlar kısmından site title'ını Yabancı Dizi izle yapacağım. Sadece bir keyword olacak.
Sonrasında All in Seo kısmından yine title desc. keyword kısımlarına bu etiketi ekleyeceğim.
Page title kısmındaki Post title - blog title kısmını şu şekilde düzenleyeceğim; "Post Title - Yabancı Dizi izle" bu sayede eklediğim her bölüm indexi şu şekilde alacak; "Sherlock 1. Sezon 1. Bölüm izle, Yabancı Dizi izle"
Bu yöntem ile her konumda keyword ümü desteklemiş olacağım.
Önemli bir nokta olan konu etiketleri kısmını da şu şekilde yapacağım;

Sherlock 1. Sezon 1. Bölüm izle
Sherlock 1. Sezon 1. Bölüm yabancı dizi izle

Eklediğim her konu otomatik olarak bir çok sosyal ağ'da otomatik olarak paylaşılacak ve yine "Post Title - Yabancı Dizi izle" şeklinde paylaşılacak.

Ardından 1 hafta sonra sağlam bir siteden tanıtım yazısı alacağım keyword'üme.
Site 1. ayını doldurduğunda sosyal ağlardan reklam alacağım.
Bu yöntem ile 1 2 ay içerisinde iyi yerlerde olabileceğimi düşünüyorum. Biraz uzun oldu kusura bakmayın, sizinde onayınızı alırsam kafamda herşey oturmuş olacak :)

Bu arada domainimde keyword; yabancidizix.com :)

Planda bir yanlış görmedim, sıralamaya gireceğiniz konularda önce den konu açıp sıralama da yer almanız, konu içeriği boş olsa bile kalitenizi kullanıcıya göstermeniz ve ilgili dizinin ilk çıkışının sizde olması fazlasıyla kaliteyi ve kullanıcı kitlesini arttıracaktır, key, decp. alanları apartmadan doldurabilirsiniz, sonuç olarak bir ilgililik sinyalidir. Sadece bir anahtar kelimesine değil de sezon kategorilerine de çalışma yapmanızın faydası olacaktır.

Merhabalar beyler, yapacaklarımın doğru olup olmadığını teyitlerseniz minnettar kalırım :)

Yapacağım işlemler şunlar. Öncelikle Wordpress kullanacağım ve kimsede olmayan sıfır bir tema ve özgün konular ile sitemi oluşturacağım.
Sonrasında Ayarlar kısmından site title'ını Yabancı Dizi izle yapacağım. Sadece bir keyword olacak.

Sadece 1 keyword üzerine yoğunlaşırsanız agresif seo yapmış olursunuz uyarayım istedim

Sosyal ağlarda oto paylaşım yapmayın. Elle kendiniz 1 cümle de olsa özgün birşey yazıp paylaşın.

Geri