• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Digitalocean 100$lık kupon ile ücretsiz VPS sunucunuz olsun

Merhaba hocam ben alalı baya oldu ubuntu kurdum panelden siyah ubuntu ekranı geliyor şifre değiştirme işlemini yapıyorum sonrasında o ekranda kalıyor ubuntu açılmıyor putty ile denedim yine aynı ne yapmalıyım

k12 veya edu için mail adresini nasıl saglıyabılırız acaba ogrencılık bıtelı bıraz oluyo .=)

Paylaşım için teşekkürler. Burada görüp başvuru yaptım 3 hafta önce, henüz gelmedi kupon kodu.

Aktif bir mevcut kupon kodu var ama üzerine bu kodu yazsak kabul eder mi ? Kurtulamadım gitti 10$ 'lık indirim kuponundan 3 ay önce ekledim hala aktif görünüyor.

Hey X-Adam,

Unfortunately, we weren't able to approve your educational discount request. You're welcome to re-apply, or follow up with any questions by replying to this email.

Have an Octotastic day!

- The GitHub Education Team

Diye bir e-posta göndermişler bana, demek ki kabul etmediler beni, sağlık olsun :).

20 Kasım'da başvuru yapmıştım bana 7 Aralık'ta cevap geldi. Anında tekrar başvuru yaptım, tekrar bu sefer 4 saat 10 dakikada red geldi, yine hemen anında 2 dakika sonra tekrar başvuru yaptım anında red geldi :D.

Başvurusu kabul edilenler nasıl başvuru yaptı acaba?

are you student? sayfasından sonra
Which best describes you? sorusuna student diyorum.
sonra
What are you looking to get a discount for? sorusuna individual diyorum.
next diyorum bu uyarı geliyor.
You have an outstanding discount request for @batu78. We will get back to you soon.

NE YAPMALIYIM?

Eskilerde oluyor.
bunlarin garezi banami :(

Hey there,
Thanks for writing in and for your interest in the GitHub Student Developer program. We love supporting educational endeavors and we're psyched to be part of this partnership.
The GitHub Student Developer promo is for students new to DigitalOcean and I see you have been with us for some time. Unfortunately we won't be able to apply this promo to your account.
I am excited to see what great things you build on our platform and appreciate you reaching out! If there's anything else we can do to help, please let us know.
Happy coding!
DigitalOcean Support

sonra
You have an outstanding discount request for @batu78. We will get back to you soon.

NE YAPMALIYIM?
Beklemen gerekiyor, sana dönüş yapacaklarmış. Ama yapmıyorlar tabii :)

sonra

NE YAPMALIYIM?
çok fazla indirim isteği yollamışsın diyorlar. Pek olumlu bir geri dönüş olacağını sanmıyorum çünkü formu kısa doldurmuşsun. "Which best describes you?" sizi en iyi ne tanımlar sorusuna sadece student demek yeterli değil. "İnternet üzerinden projeler geliştiren, yazılımcılık eğitimi alan bir öğrenciyim" vb doğal bir tanım yapmanız gerekirdi. Ayrıca "What are you looking to get a discount for?" sorusuna da individual reddedilesi bir cevap. Bir önceki sorunun cevabıyla bağdaştırılarak "yazılım eğitimi alan bir öğrenci olduğum için öğrencilik dönemimde geliştirdiğim projelerimi yayınlayabileceğim ve ileride profesyonel olarak kullanabileceğim servisleri tanımak amacıyla bu programa başvuruyorum" tarzı bir betimleme kabul görme ihtimalini artırırdı.
Kim bilir kaç kişi başvuruyor bu sisteme. Tek kelimelik cevapların çoğunu belki de hepsini eliyor olmaları muhtemel.

bir yapamadım şunu. yardım edebilecek birisi var mı arkadaşlar. özelden ulaşabilirsiniz.

Geri