• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Diğer uzantılar!

aftih

Kayıtlı Kullanıcı
Açacağım teknoloji bloğu için domain ararken diğer uzantılar (.company, .education, .support vs.) dikkatimi çekti acaba bunlardan kullanabilir miyim bir sakıncası var mıdır? yada ileride değerlenir ve kullanırım diyerek bir kaç tane satın almamda sakınca var mıdır? Genelde araştırdığım yerlerde .com önerilsede sebeplerinde çok açık belirtilen bir şey yok bunu açıklayabilecek bir arkadaş varsa sevinirim

Son düzenleme:
ben .center aldım iki tane. Jenerik olmaya aday. godaddy üzerinden al alacaksan. 35 tl ye aldım ben indirim kuponlarıyla tanesini

Google bir ayırım yapmıyor bildiğim kadarıyla bu uzantılara (xyz türünden olanlar için belki yapıyordur.) Fakat algıda .com 40-0 önde.

Fakat zaten facebook'a dahi girerken google'a fb, facebook yazılarak giriliyor. O nedenle SEO'yu iyi yapabileceğini düşünüyorsan ve jenerik bir isimse kaçırma.

Geri