• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Devlet Sitelerini Maksimum Etkide Kullanmak (Backlink)

burakt

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba,
Sektörün içine girdikçe devlet sitelerinden backlink, tanıtım yazısı, yorum backlink alımının o kadarda ulaşılmaz olmadığını gördüm. Üstelik çoğu da hacklink değil. Yöneten arkadaşlar tarafından sağlanabiliyor.
Benim sorum ve merak ettiğim olay bunun doğru kullanımı hakkında olacak.
Devlet sitelerinin film, x siteler olmadıkça tüm sektörlere max. yarayacağını düşünüyorum fakat bu siteleri hangi aşamada backlink olarak kullanmalıyız. Sitemizin kaç aylık olması gerekmekte, ayrıca hangi sınırda tutulması gerekmekte ? 1 - 3 - 5 - 10 adet ? Şahsen 10'un üzerinde edu siteden backlink kullanıp yararını gören arkadaşlar tanıyorum. Bunların kaldırılması sonunda her şey tepetaklak olur mu. Ayrıca sub, blog, ve direk backlinklerin arasında ne gibi farklılıklar var. Açıkçası tüm backlinkler için doğru kullanılmadı takdirde yarar sağlamayacağını düşünüyorum. Bu konular hakkında bilgileriniz paylaşırsanız memnun olurum.
Şimdiden teşekkürler.
 
Geri
Üst