• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Demet Akalin E-Ticaret Sektorune Giriyormus

guvensayar

Kayıtlı Kullanıcı
Evet. Demet akalin e-ticaret sektorune girecegini az once magazin programinda acikladi.

Buyuk ihtimal esi ve kendisi parayi basacak sonrada bir tane bu islerden anlayan genel mudur bulacaklar o yonetecek :)

Işten anlamasalarda her zaman para parayı çeker her zaman işlerini yürütecek birilerini bulurlar

Bizim yıllarca tecrübe edip anladıklarımızı parayı basıp anında çözerler. Zaten adı marka her türlü götürürler parayı.

Vay çalışacakları seocunun haline. Sinir hastası olmazsa benim de adım Ekin değil.

sosyal medya hesaplarında zaten reklam bazlı paylasımda bulunuyodu artık kendi reklamlarını yapıcaktır eminim işte yapıcaktır

reklam her zaman etkilidir. Bir de sürekli Türkiye'nin gündeminde olan ve çok konuşulan biriyseniz bu daha da etkili olacaktır.

Sosyal medya hesaplarına bakmak yeterli. Sürekli oradan pompalanacak bir site illa ki tutacaktır.

eskiden bar cafe falan açıyorlardı bu ünlüler e devir değişti :) bunlar çoğalacak gibi
geçen bir oyuncunun eşinin de organik tarım ürünleri e - ticaretini duymuştum neydi ki o acaba

demet akalan donları, çorapları, ayakkabıları v.s. gıbı butık tasarımlar yapıp satarsa parayı vurur.hangı spor markete gitsem ebru şanlı'nın pilates markaları ile karşılaşıyorum.
adamların potansıyellerı yuksek :)

Bizdeki hangi ünlü ne giymiş ne yemiş bende giyeyim yiyeyim alışkanlığı, huyu bitmedikce her zaman para kazanırlar..

instagram hesabından başka sitelerin reklamını yapıyordu , ilgiliyi görmüş olacak ki kendisi de giriyor.

sosyal medya hesaplarını incelediğinizde ilham kaynağının farkına varabiliyor insan. şimdiye kadar birçok butik sahibi bir kaç hediye gönderip demet akalının bu sosyal medya gücünü kullanarak çok iyi satışlar yaptı. bu gücün farkına varmış olacakki kendi bu işe girişiyor artık

Geri