• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Degerli yorumunuza ihtiyacım var? news kayıt

ahmet tutak

Kayıtlı Kullanıcı
news kaydı yapan bol refaranslı bir firma ile görüştüm 1000tl fiyat verdiler. sitem mercanhaber.net bu parayı versem geri kazana bilirmiyim? yaptırayımmı sizce

News kaydı bir nevi kumar gibidir ve garantisi yoktur ama sözleşme yapıp başarısız olursa ücret iadesi veriyor ise denenebilir. Ama sözleşme yok sadece laf var ise ben olsam uzak dururdum.
Bu işin gerçekten profesyoneli bir tanıdığım var danışmanlıktan ziyade siteleri news e sokup satıyor onunla geçenlerde konuşmuştum onun söyledikleridir yukarıdaki. Başvurduğum 10 siteden 7 si anca giriyor demişti. Belirli bir süreci ve işleyişi var özgün makale ve haberler gibi (bir sürü ayrıntı saydı)

Valla herkes çok kazandığını söylüyor ama o konuda bir bilgim yok eğer herkes bir şeyden çok kazandığını söylüyor ise şüphe ile yaklaşırım.

Sebebi de google ı biliyorsam ya bu altın yumurtlayan tavuğu keser yada adsense de yaptığı gibi tekel olduğundan fiyatı öldürür.

Geri