• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Deep Web - Derin İnternete Giren Var Mı?

Karrizima

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar az önce denk geldim. Derin internet diye bişey varmış. Bir ton şey anlatılıyo hakkında. Forumdan bilen gören var mı acaba?
 
Uzun zaman önce girmiştim, aktif olarak kullanmasamda, ülkemizde de 2-3 tane destek sitesi açılmış rehber niteliğinde forumlar, geneli cinsellik üzerine gerçi. Yabancı diliniz yoksa yararlanabileceğiniz bir alan değil.
 
Çok yararlı program ve dökümanlar bulabileceğiniz gibi aynı zamanda tehlikeli de bir yer. Dikkat etmek lazım virüs ya da tehlikeli yazılımlara.
 
Virüs falan olmasa iyi yer aslında FBI uğraşalı temizlendi eskisi gibi değil oralar BlackSEO,hack,botnet,ddos ve türevleri şuan çokca var ayrıca hesap falan satışları devam ediyor BTC falan varsa elinizde BTC nizi katlayabileceğiniz yerlerde açılmış denemek lazım...
 
İlk katmanı risklidir, ama 2 ci ve 3 cü katmanlara girebilmek için bir şeyler "başarmanız" gerekmekte. Deep web in asıl kaymağı 2 ve 3 cü katmandadır. Sizin gördüğünüz official yüzü. :)
 
Geri
Üst