• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
  2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Davetiye sistemimiz aktif edildi!

cryptosam

Kayıtlı Kullanıcı
Davetiye sistemini aktif ettik arkadaşlar. Limitler ve genel kurallar alttaki şekilde.

Limit ve detayları:
 1. Yeni Kayıt olan kullanıcılar "Yeni Kullanıcı" grubuna dahil edilir.
 2. 50 ve üstü mesajı olan tüm Yeni Kullanıcı üyeleri otomatik olarak Kayıtlı Kullanıcı üyeliğine yükseltilir. Forumda 50 ve üstü mesajı olmayan kullanıcılar davetiye sistemini kullanamaz.
 3. Yeni Kullanıcı grubu davetiye sistemini kullanamaz. Yani 50 mesaj atarak Kayıtlı Kullanıcı olmalıdır.
 4. Tüm Yeni Kullanıcı grubu üyeleri sadece mesaj atmak için mesaj atmamalıdır. Faydasız sadece teşekkürler edilerek vs. 50 mesaj dolduran kullanıcı hesapları kalıcı olarak silinir.
 5. Kayıtlı Kullanıcı: Her 30 günde 1 adet davet gönderme hakkı kazanır.
 6. Vip Kullanıcı: Her 30 günde 2 davet gönderme hakkı kazanır.
 7. Gönderilmeyen davetiye hakları devretmez. Sıfırlanır.
 8. Davetiye gönderilen mail ile siteye kayıt olunmak zorundadır. Yani siz x mailine davetiye atmışsanız kullanıcı o mail hariç mail ile kaydolamaz.
 9. Davetiye gönderdiğiniz kişilerden sonuna kadar sorumlusunuz. Güvenmediğiniz kimseye davet göndermeyin deriz.
 10. Site içinde tanıdığınız yok ise yönetim ekibince davetiye gönderilmektedir. Tüm kullanıcılara davetiye göndermeyi garanti etmiyoruz. Yani her kullanıcı illahaki sitemize kaydolsun, üye sayımız artsın gibi bir kaygımız yok. Bizim için paylaşım yapacak, site ile etkileşimli olacak üyeler gerekli. Tek maile yönetimce gönderilecek olan davetiye bedeli 10 $ bağış karşılığındadır. Davetiye talebinde bulunmak ve ödeme bilgileri için mailimiz: [email protected]' dur. Lütfen mail ile başvuru yaparken öncelikle internet deneyiminizi açıklayınız. Sonrasında olumlu bulunursa tarafınıza ödeme bilgilerimiz gönderilecek, ödemenizin ardından davetiye mail adresinize gönderilecektir. Bu davetiyelerden kazanılan tüm tutarlar tarafınıza hizmet olarak geri dönmektedir. Bunu sitemize bağış olarak görebilirsiniz. Ücretsiz davetiye almak için öncelikle çevrenizde sitemize üye olanlardan davetiye talebinde bulunmanızı öneriyoruz.

Bu şekilde limit tanımladık. Tanıyıp güvendiğiniz kişileri davetiye sistemimiz ile davet edebilirsiniz. Davetiye sistemi hariç şu an kayıt şeklimiz bulunmamaktadır.
 
Son düzenleme:
yakında seocry davetiyesiyle x davetiyesini takas ederim diye de görürüz :D çok güzel olmuş eline sağlık
 
listeye kaydolmuştum sıra bekliyordum biraz önce google ile üye oldum üyelik sistemi şuan açık sanırım
 
Hayırlı olsunda verilen davetiye hakkı biraz fazla değil mi ? bu durum davetiyenin değerini düşürür bence
 
Hayırlı olsun hepimize. :) Peki davet edilen kişi üye olduktan sonra hemen davet hakkı kazanıyor mu? Mesaj vb. limit olacak mı? Eğer yoksa zincirleme sınırsız davet oluşabilir. :)
 
Geri
Üst