• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

clickbank ürün alma sorunu

Qicix

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar herkese iyi akşamlar,
uzun süredir çeşitli sorunlardan dolayı hem webden hemde forumdan uzak kalmış durumdayım.
internet üzerinde gezinirken clickbank üzerinden satışı yapılan ve ilgimi çeken bir programı satın almak istedim ve bir türlü bu satın alma işlemini gerçekleştiremedim. (http://longtailpro.com/)
ürünü kredi kartı ve sanal kart olmak üzere farklı isimlerde satın alma işlemini denedim ama sürekli hata veriyor. Paypal ülkemizde hizmet vermediği için zorunlu olarak kart denedim ama sonuç alamadım.
“There was 1 error on the page:
Your order was not approved. Please try another card. (0) ”

acaba kredi kartı ile clickbank üzerinden ürün alamıyormuyuz yoksa bu sorunu sadece benmi yaşıyorum.

Lütfen bu konuda bilginizi paylaşın ve clickbank üzerinden nasıl ürün satın alabilirim bunu söyleyin.

Kartlarını sınırlayan bir faktör var demek ki clickbanka yaz oradan cevap alırsın detaylı...

Bu hatayı alan çok insan var Google da aratırsan görebilirsin.

Kartlarını sınırlayan bir faktör var demek ki clickbanka yaz oradan cevap alırsın detaylı...

Bu hatayı alan çok insan var Google da aratırsan görebilirsin.
3 farklı kişiye ait kredi kartı ve 2 adet sanal kart ile denedim ve bu kartlar ile daha önce clickbank üzerinden alışveriş yapılmadığından eminim.
Clickbank ile hangi kanallardan iletişime geçmem gerekiyor ve tam olarak ne demem gerekiyor acaba?
Google üzerinde yaptığım aramalarda bu sorun ile ilgili en güncel bilgi 2011 yılına ait ve farklı ülkelerden. Türkiye'den bu sorunla karşılaşan bir bilgi bulamadım. Varsa bir çözüm kaynagı link eklerseniz sevinirim.

3 farklı kişiye ait kredi kartı ve 2 adet sanal kart ile denedim ve bu kartlar ile daha önce clickbank üzerinden alışveriş yapılmadığından eminim.
Clickbank ile hangi kanallardan iletişime geçmem gerekiyor ve tam olarak ne demem gerekiyor acaba?
Google üzerinde yaptığım aramalarda bu sorun ile ilgili en güncel bilgi 2011 yılına ait ve farklı ülkelerden. Türkiye'den bu sorunla karşılaşan bir bilgi bulamadım. Varsa bir çözüm kaynagı link eklerseniz sevinirim.

Ben İngilizce olarak arama yaptım. Ödemeyi şöyle bir ekrandan mı yapıyorsun?

Eğer TRY olarak alıyorsanız USD yada tam tersi deneyerek satın almayı deneyin bir de bilgileriniz doğru ama hâlâ sorun aşılamıyorsa buradan iletişime geçerek ödeme yapamadığınızı anlatın.
İlginiz için teşekkürler. Dediğiniz şekilde deneme yapacağım bir gelişme olursa burada paylaşacağım. Paypal türkiyede kullanılamadığı için farklı bir yolla nasıl aktif bir Paypal hesabı açabiliriz acaba?

Not: Paypal'ın olmaması gerçekten çok çok kötü bir durum. Bütün dünya üzeride sorunsuz bir şekilde kullanılıyorken ülkemizde böyle bir geri çekilme çok saçma olmuş bence.

İlginiz için teşekkürler. Dediğiniz şekilde deneme yapacağım bir gelişme olursa burada paylaşacağım. Paypal türkiyede kullanılamadığı için farklı bir yolla nasıl aktif bir Paypal hesabı açabiliriz acaba?

Not: Paypal'ın olmaması gerçekten çok çok kötü bir durum. Bütün dünya üzeride sorunsuz bir şekilde kullanılıyorken ülkemizde böyle bir geri çekilme çok saçma olmuş bence.

Payoneer diye bir ödeme sistemi daha var. Bu firma banka kartı gibi kart veriyor. Bu kartta Amerika kayıtlı vs. olduğu için o kart üzerinden PayPal açılıyordu. Ancak ben denemedim. Onun dışında dediğiniz gibi PayPal'ın kapanması iyi olmadı. İlerleyen zamanlarda geri gelebilme şansı olabilir. Henüz durum net değil.

Not: Payoneer da kart alınca hesap işletim ücreti gibi bir şey ödüyorsun.

Payoneer diye bir ödeme sistemi daha var. Bu firma banka kartı gibi kart veriyor. Bu kartta Amerika kayıtlı vs. olduğu için o kart üzerinden PayPal açılıyordu. Ancak ben denemedim. Onun dışında dediğiniz gibi PayPal'ın kapanması iyi olmadı. İlerleyen zamanlarda geri gelebilme şansı olabilir. Henüz durum net değil.

Not: Payoneer da kart alınca hesap işletim ücreti gibi bir şey ödüyorsun.
Dediğiniz yöntemi denedim ama sonuç alamadım. Yani ödeme yaparken USD veya TRY olması birşey değiştirmedi. Diğer konuda Payonner firmasını duymuştum ama Paypal bunu kabul ediyormu? Yani yarın hesabımıza para gönderdik ve yekten hop bakalım senin hesabı kapadık falan derse?
Bu konuda tecrübeli olan arkadaşlar bişeyler yazarsa boşuna maceraya kapılmamış oluruz.
Farklı ülkelerde buna benzer hizmet veren firmalar falan varsa veya kesin bir yöntem varsa bilgi verirseniz sevinirim.

Dediğiniz yöntemi denedim ama sonuç alamadım. Yani ödeme yaparken USD veya TRY olması birşey değiştirmedi. Diğer konuda Payonner firmasını duymuştum ama Paypal bunu kabul ediyormu? Yani yarın hesabımıza para gönderdik ve yekten hop bakalım senin hesabı kapadık falan derse?
Bu konuda tecrübeli olan arkadaşlar bişeyler yazarsa boşuna maceraya kapılmamış oluruz.
Farklı ülkelerde buna benzer hizmet veren firmalar falan varsa veya kesin bir yöntem varsa bilgi verirseniz sevinirim.
Başka forumlarda Paypal ödeme desteği veren kişiler vardı komisyonla o şekilde alabilirsin. Onun dışında payoonerı kullanan baya insan var. Tecrübesi olan varsa forumda yazsın.

Geri