• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Clickbank Reklamları için Alternatif site

taminac

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle söylemeliyim ki bu tür stratejileri pek fazla yerde bulamazsınız. İnsanlar bir yol bulur ve o bulduğu yolu kolay kolay söylemez. Araştırma yaparken yabancı forumları gezdim ve bir strateji buldum. 2 tane de satışım oldu. Aslında paylaşmayı düşünmüyordum ama kimsenin kazancını ya da satışlarını etkileyeceğini zannetmiyorum. Çünkü bulduğum sistemde reklam vereceğiniz ülke ve kitleyi satacağınız ürüne göre belirleyebiliyorsunuz. o yüzden paylaşmaya karar verdim. Dikkat edin. Videoyu dikkatlice izleyin. Körü körüne reklam vermeyin. Benim gibi boşuna para kaybedersiniz yoksa. Dünya geneline reklam vermeyin. satacağınız ürüne göre google kelime planlayıcıdan kelime aratarak strateji belirleyin. Blogumda yazdığım gibi mesela ispanyol bir diyet ürünü için google kelime planlayıcıdan ülke ispanya ve ispanyolca diyet kelimelerini aratın. burada maksadımız ispanyollar diyet için interneti ne kadar kullandığıdır. kelimelerin aylık aranması 30.000 gibi olanlara reklamınızı verin. googledeki rekabetin yüksek olması veya kelimelerin fiyatının yüksek olması bizi ilgilendirmiyor. Çünkü biz googleye reklam vermeyeceğiz. Maksat ispanyolların ürüne olan ilgilerini googlede görmek.
buyrun dikkatlice inceleyin: http://1kolaypara.blogspot.com.tr/2015/01/clickbank-reklamlari-nereye-verilir.html

adf.ly ile nasıl geri dönüşüm almayı başarıyosunuz anlamadım :)
sonuçta hedef kitle değil birşey değil reklamı geçmek isteyen bir kitle
yanlış anlamayın tecrübenizi yazmışsınız teşekkürler fakat iyi bi geri dönüşüm çıkacağına inanasım gelmedi :)
istatistik olarak küçük bir ülkeye verseniz adwords ile eş zamanlı anlarım çerezlerden geri dönüşüm olur
bu şekilde kafam yatmadı pek adf.ly 1 lira vereceğime gider adwordsa kendi hedef kitleme 10 lira veririm :confused:

çeşitli yöntemler var. evet 1000 de 1 i reklam ilgisini çekebilse bu bir başarı. 1 dolara 1000 gösterimde 1 kişi. Fakat dediğiniz gibi çok zor. strateji iyi belirlemek gerekli. mesela youtube gömülü video sayfası. sayfa açıldığında hemen video ilerlemeye başlamalı ve ürün hakkında ilk saniyelerden itibaren tanıtım yapmalı. Ben mesela para kazanmakla ilgili pop reklam karşıma çıktığında kapatmıyorum, aksine inceliyorum. O yüzden yazımda google kelime aracı ile ülkelerde en çok ne aranıyorsa onunla ilgili reklam yapın dedim ki kitleyi yakalayabilelim. Bir tüyo daha vermek gerekirse oyun sayfalarının %50 si kapanmıyor. Yani ilginç bir oyun popup reklam olarak insanların karşısına çıktığında %50 si inceler emin ol. Dış ülkelerde insanlar reklamlara saygı gösteriyor ve bilgi kaynağı olarak görüyor. Yani karşılarına ne çıkarsa okuyorlar. Biz de bu durum tam tersi. Reklama karşı bir tahamülsüzlük var nedense. O yüzden ülkemizde para kazandıran platformlar kapalı yada komik rakamlı.

Geri