• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Clickbank çalışanlar için wp plugin

hboz

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba herkese hayırlı günler bol kazançlar dilerim. Burada tanıtacağım plugini kullananlar olabilir, bilmeyenler için yararlı olur düşüncesindeyim.
Şayet ingilizce içerikli bir siteniz varsa ki bu genel blog olabilir , niche siteler olabilir, bunun üzerinden en verimli şekilde para kazandıracak yollar ve metodlar uygularız. Bunlardan biride clickbank tır. Altta linkini verdiğim plugini sidebar da post içinde ,reklam kısımlarında kullanabilirsiniz seçtiğiniz kelime ile alakalı ebookları dikey veya yatay olarak hareketli şekilde gösterim yapar. programı kurup clickbank kullanıcı adınızı giriyorsunuz , kelimenizi yazıyorsunuz ,nerede ve kaç satır gösterim olacağını seçiyorsunuz, bukadar , ben bu pogramla weight loss blogumda 95$ satış yapmıştım. umarım sizede faydalı olur.

screenshot-3.gif


screenshot-1.png

https://wordpress.org/plugins/clickbank-ads-clickbank-widget/
https://wordpress.org/plugins/clickbank-ads-clickbank-widget/
 
Teşekkürler, clickbank adına paylaşımların artırılması taraftarıyım:) bence yabancı affiliate ağlarında en garanti networklerden biri clickbanktır. Clickbankta, digital ürünlerin satışını yapan tecrübeli arkadaşlar paylaşsa sanırım çok arkadaş istifade eder. Üzerine emek verilmesine değer bir networktür bence cb.
 
Geri
Üst