• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Bütün Sosyal Hesapları Aynı Panelde Yönetmek

cernobil

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar kolay gelsin. Başlıktada belirttiğim gibi bütün sosyal medya hesaplarımızı tek panelden yönetip hesaplara tek tek veya toplu post atabileceğimiz.Kullanımı kolay ve işlevsel bir araç veya site varmı?

Seesmic ve Hootsuite'i bir ara bu amaçla kullanmıştım. Şimdi ne alemde o siteler bilmiyorum ama isterseniz bir göz gezdirin. :)

Aynı arayış ile bir çok yazılımı dolaştım. Fcsnetwork var onunla twitter vs tarzı 50 kadar servise backlinkli gönderim yapılabiliyor.
Hotsuite kullandım. Atım yapmak bence hoş değil ve 50 hesabı zaptetmek içinde karmaşık.
onlywire var fiyatı pahalı. 1000 atıma kadar iyi ama sonrası 5000 atıma o fiyatlar fazla.

Bende kısaca bu konuda arayıştayım. Yok şöyle adam gibi tüm hesapları toplu idare edecek bir sistem.

Önerileriniz için teşekürler arkadaşlar onlywire dediğiniz gibi pahalı geldı banada onu daha önce incelemiştim. Hala Arayış içindeyim :)

Bu paneller ne yapar ne eder? Bi özet geçseniz merak ettim ben :)
Hocam bahsettiğimiz panellere sosyal medya ve bookmark hesaplarinizi kayit ediuorsunuz bircok hesabinizi ekleyebilir ve hepsini tek panelden yonetebilirsiniz. Icabinda hepsine toplu post atabilirsiniz hepsine tek tek girip cikma derdini ortadan kaldirirsiniz bu sayede sinirsiz imleme ve paylasimi daha rahat ve hizli yapabilirsiniz. Benim konu hakkinda bildiklerim bunlar ama ustalarim varsa konuya daha hakim onlarinda ekleyecekleri vardir belki

sizlere önerim twitter facebook google+ ve diğer kıllandığınız yapılarının api hizmetlerini aktif etmek, yazacağınız script ile ister aynı başlık ve içerik ile ister farklı başlık ve içerik ile göndermek, kodu kendinizin yazması en sağlıklısı, nacizane önerim budur

Geri