• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Burayı çok sevdim :)

ozgr

Kayıtlı Kullanıcı
Neden derseniz bi samimiyet,yardımlaşma ve birlik ortamı görüyorum birlikten her zaman güç doğar.
Açıkcası malum wm forumunun ilk senelerini bilenler bilir aynı burası gibiydi sonraları
insanlar yığıldıkça netten para kazanılıyormuş diyen acemiler biriktikçe kalite düşüp ticaret forumu oldu
samimiyet ve yardımlaşma bitti herşey para oldu herkes hocam oldu karpuz bile satılır oldu :)
Buranın belirli bir üye seviyesinde hep aynı kalmasını herkesin tecrübesini paylaşmasını diliyorum.
Okyanus büyük hep beraber yüzelim ve tadını çıkaralım..

İnsan sayısı çoğaldıkça değişim mecburen sistem gerekliliği olmaya başlar. 5&10 kişi arasında dönen konuşmalar her zaman daha doğal ve nettir. Herkes o 5&10 kişiyi kardeşi gibi görür. Fakat bu sayı binlere çıktığında ortam değişir. Yabancılaşırsın, nasıl kalabalık bir şehirde (örneğin: istanbul) kendini o kalabalıkta yabancı hissedersin. Yani ortalama bir hesapla sürekli görüştüğün akraba bireyleri vs. bile içine soksan 100 kişi ile samimisindir. İstanbul'un göbeğinde 17 milyon insanın içinde ise yanında o 100 kişiden birisi yoksa herkes sana yabancıdır. Aynen bu olay. :) Forumun büyümemesi bizler için iyi admin için kötü olurdu doğrusu. Bugün r10net'in günlük min 5000 usd geliri olduğu biliniyor istatiksel verilere bakılarak. seocry'da durum böyle değil. O gelirleri getirecek olan kalabalık tam bir kalabalık doğrusu :) Ama sanıyorum ki bu günlerde birbiriyle samimi olanlar kolay kolay kopmazlar ve bilgi aktarmaya devam ederler.

Neden derseniz bi samimiyet,yardımlaşma ve birlik ortamı görüyorum birlikten her zaman güç doğar.
Açıkcası malum wm forumunun ilk senelerini bilenler bilir aynı burası gibiydi sonraları
insanlar yığıldıkça netten para kazanılıyormuş diyen acemiler biriktikçe kalite düşüp ticaret forumu oldu
samimiyet ve yardımlaşma bitti herşey para oldu herkes hocam oldu karpuz bile satılır oldu :)
Buranın belirli bir üye seviyesinde hep aynı kalmasını herkesin tecrübesini paylaşmasını diliyorum.
Okyanus büyük hep beraber yüzelim ve tadını çıkaralım..

Biz de seni sevdik, hoşgeldin.

Hoşgeldin güzel kardeşim. Bilgi paylaştıkça çoğalır, saygı ise karşılıklı. Forumumuzun düzeyini bozanlar elbette ki çıkacaktır ancak bizde saygı baki kalır.

Geri