• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Bu tutar mı sizce tavsiyelerinizi bekliyorum?

unknown_41

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba ;

İngilizce bir site açtım wallpaper sitsi yanlız ingilizcem hiç yok :) içerikleri botla bir kısmını spin bir kısmını translateden ingilizceden almanyacya almancadan fransızcaya daha sonra tekrar ingilizceye cevirip ekletiyorum bir kısmınıda oldıgı gibi.

Şimdi aklımda söle bişe var 10 farklı siteden siteadı.com/wallpaper şeklinde paravan siteler açmak bu paravanları şöyle düşünüyorum ana siteden konuları çekip 10 farklı dilde translate yaparak farklı dilerde ana sitedeki konuları anında çekip konulara linkini ekletmek sizce tutarmı bir nevi test yapıyorum şuan sizlerde sorayım dedim tecrübesi olan arkadaşlar ila vardır aramızda veya tavsiyede bulunacak.

Şuan siteye 1k konu çektim dedigim şekilde bu konuları site yeni olduğu için 5 ile 4 saat arasında yayınlanacak şekilde ayarladım ilk 2 fafta bu şekilde düşünüyorum daha sonra zamanla bu konulardaki zaman aralıgını kademeli 3 saat 2 saat 1 saat ve site iyi giderse yarım saat hata 15 dk veya 5dk kadar düşürmeyi düşünüyorum şuan aklımda bir tanede bu tarzda dekorasyon sitesi yapmak var veya farklı sektörlerde olabilir moda sağlık falan sizce bu işin sonu ne olur tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Wallpaper olayında bir örnek görmiştüm resmi alıp ters yöne çevirip yüklüyordu google bunu orjinalinden daha özgün görüyordu bi bakmanı öneririm

Geri