• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Bu tema alınır mı ? ADSENSE

eyupoglu

Kayıtlı Kullanıcı

elegan

Kayıtlı Kullanıcı
başlığa bir adsense yazmışlar diye adsense temasımı olmuş? berbat bir tema.. yinede siz bilirsiniz. ben olsam 5 lira bile vermezdim.
 

simaofcp

Kayıtlı Kullanıcı

cagkansezgin

Kayıtlı Kullanıcı
10 para etmez bir temadır. Görsellik sıfır sadece kazanç odaklı siteler için hazırlanmış ortalama bir tema kanısındayım. Adsense yerleşimi de yeteri kadar iyi değil kanısındayım
 

c1h4n

Kayıtlı Kullanıcı
sadece adsense odaklı düşünüyorsan alabilirsin fena sayılmaz tema sayfa to olarakta tatmin edici ama yok ben görsele önem veriyorum dersen alma
 

SEOnostra

Kayıtlı Kullanıcı
Demo olarak düşünürsek evet. Yerleşimler vs. güzel bence. Çok ileri düzey bir tema değil fakat uğraşıldığı belli oluyor.
 

nazarcam

Kayıtlı Kullanıcı
Tema sade,şık ve düzenli fakat en büyük eksiği Responsive bir tema olmaması. Günümüzde Tablet ve Mobil cihazlar çok kullanılıyor ve mutlaka siteler bu cihazlara uyumlu temalar kullanmalı. Örnek olarak temanın demosu Tablet ve Mobil cihazlardan nasıl görünüyor buradan bakabilirsiniz.
 
Üst