• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Bu Sitenin Ne Cezası Var Söyleyebilecek Babayiğit ?

eyupoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba sitede bir sorun var ama ben hala çözemedim.Ne olduğunu bilsem çözüm üretecem de geçen güncelleme de ikinci sırada olan kelime 4.saufaya gittiği bir kelime 6.sayfaya ve açtığım her konu ilk iki sayfa da yer alırdı şimdi ise ilk 200 de bile zor görüyorum.Sizce sorun nedir ? Yardım edebilecek biri var mı ?
https://yenibigiyim.com

Sitede ceza yok, benim sitelerimin de başına gelmişti bu sorun. Ana hit getiren kelimelerim normalde ilk sayfadayken ilk 500'den silinmişti. 1 hafta bekledikten sonra tekrar eski yerlerine yerleşti kelimelerim. 1 hafta beklemenizi tavsiye ediyorum. Bunun sebebi Google Algoritma güncellemeleri ve Google dalgalanmaları.

Sitede ceza yok, benim sitelerimin de başına gelmişti bu sorun. Ana hit getiren kelimelerim normalde ilk sayfadayken ilk 500'den silinmişti. 1 hafta bekledikten sonra tekrar eski yerlerine yerleşti kelimelerim. 1 hafta beklemenizi tavsiye ediyorum. Bunun sebebi Google Algoritma güncellemeleri ve Google dalgalanmaları.
Yaklaşık bir aydır bu durum var.Temz tanıtım çalışmaıs yapacam bakalım etkisi ne olacak.

Merhaba sitede bir sorun var ama ben hala çözemedim.Ne olduğunu bilsem çözüm üretecem de geçen güncelleme de ikinci sırada olan kelime 4.saufaya gittiği bir kelime 6.sayfaya ve açtığım her konu ilk iki sayfa da yer alırdı şimdi ise ilk 200 de bile zor görüyorum.Sizce sorun nedir ? Yardım edebilecek biri var mı ?
https://yenibigiyim.com

bence backlinklerinizi gözden geçirmekte fayda var linklerinizin çoğu kalkmış ayrıca linkler çoğu içerikle alakasız saçma sapan linkler daha özenli linkleme yapmanızda fayda var ayrıca tesettür kelimesinde spam yapmışınız sayfada kaçtane geçmiş sayamadım bile

Son düzenleme:
Bir de kullanıcı tavsiyesi; dilbilgisine ve anlam bütünlüğüne dikkat etmenizi öneririm. Şu anki halinde bazı cümleler silah zoruyla oraya koyulmuş gibi duruyor :)

Şu her sayfada altta solda duran metinde anahtar kelimeler fazla zorlanarak yazılmış. Biraz daha az anahtar kelimeyle site daha güzel cümlelerle tanıtılmalı.

Biraz düzenleyin, ama sadece ana sayfa ve kategori sayfalarında olsun. Makale sayfasında gerek yok bence.

Ben temaya takıldım tema ware* mi satın alınma mı yada son zamanlarda tema değştirdiniz mi?
Yaptığım denemelerde tema olayları ciddi şekilde etkiledi sitelerimi ondan sordum.

Ben temaya takıldım tema ware* mi satın alınma mı yada son zamanlarda tema değştirdiniz mi?
Yaptığım denemelerde tema olayları ciddi şekilde etkiledi sitelerimi ondan sordum.
Tema w***z değil bir arkadaş kendi sitesine almıştı.Kapattı sitesini bana devretti.Kendi öyle dedi ne kadar doğru ne kadar yalan bilmiyorum aslında kafamda değiştirmekte var.Sahifa değil jarida teması bu.

Tema w***z değil bir arkadaş kendi sitesine almıştı.Kapattı sitesini bana devretti.Kendi öyle dedi ne kadar doğru ne kadar yalan bilmiyorum aslında kafamda değiştirmekte var.Sahifa değil jarida teması bu.
Bence şu tema işini bi öğren çok fark ediyor çünkü. Kendim çok zararını gördüm ondan söylüyorum yanlış anlama kardeşim.

Bence şu tema işini bi öğren çok fark ediyor çünkü. Kendim çok zararını gördüm ondan söylüyorum yanlış anlama kardeşim.
Allah razı olsun şuanlık başka tema kullancam bir aylık.Ben genelde seo çalışmalarında bu temayı kullanıyordum.Eğer bunda da iyiye giderse buna bağlı bir temayı kendim edilitcem bakalım sırf bu site icin.

Geri