• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Bu Site Ne Olacak?

piamin

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar bir müşterimden kalan hikayeleri wordpress sitesine yükledim. Sitenin içeriği sıkıntılı. Zamanlama yaparak içerikleri bırakmıştım. Herhangi bir link çıkışı vs. olmadı.

Bugün girip istatistiklerine bir bakayıp istedim. Sadece içerikle günlük 350'lilere çıktığını gördüm biraz da şaşırdım :)

dWPMdQ.jpg

Böyle bir projeyi yürütmem mümkün değil. Hiçbir forumda da bu tip sitelerin satışı yok. Öneriniz var mı?

Elimde o kadar içerik kalmadı :) Bu konuda içerik üretecek bir durumum da yok :D

xyz evet :) Peki bu siteden en azından kendi sitelerime tanıtım çıksam xyz diye zararı olur mu?

xyz evet :) Peki bu siteden en azından kendi sitelerime tanıtım çıksam xyz diye zararı olur mu?
şimdi siteye içerik giremiyorsan içerik satın alacaksın. 100 kelime 1 tl'den ben sattım mesela buradan birine. Onun dışında satışını da siteye bir yazı yazarak yapabilirsin bu site satılıktır diye.. site adresini bi p.m alabilmem mümkünse belki bende bir kaç bir şey verebilirim..

Geri