• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

bu nasıl bir reklam anlayışı

bead83

Kayıtlı Kullanıcı
selam arkadaslar bilgim var ancak fazla yok bir haber sitesini takip ediyorum genelde haberler yazınca ilk başta cıkan bir site bu gel gelelim bir kaç kez de şikayette bulundum kendilerini ancak degişen bir şey olmamış görünüyor site hem adsense hemde başka reklam şirketleriyle calısıyor dailymotiondan kendi adına video yüklüyor içinde reklam var video öncesinde reklam daha sonrada video da adsense reklamları görünüyor ana sayfada tüm reklam birimlerinden 4 5 tane var zaten adsense türk yayıncıya iyi davranmadıgı kesin bu veya bu gibi siteler de türk webmasterları küçük düşürüyor tbm leri yerle bir eden ahanda bu ve bunun gibi siteler

Haber siteleri zaten işin cılkını çıkardı. Her girdiğimde bende uyuz oluyorum bu tarz spam kasan, reklam çöplüğü sitelere.

Adsense bu tür sitelere göz yummasının sebebi yüksek reklam gösterimleri diye düşünüyorum. Aynısını biz yapsak 300-500 gösterime hoop dur bakalım yapamazsın diyor. Ama büyük siteler yapınca göz yumuyor. Çünki adamlar reklamları milyonlarca kez gösterim yapıyor.

Ben reklamları yüzünden haber okumaz oldum allahın belaları yüzünden de konu o değil. Adsense reklamları değil onlar bence Wordego falan olabilir. Wordegoda video önü ortası falan hepsine izin veriyo diye biliyorum. Ayrıca adsense ile birlikte aynı sayfada kullanılabiliyor. Bu da aynı sayfada 6 reklam demek.
Ayrıca google ın siteye göre ayrımcılık yapacağını sanmam.

Herhalde bu konuda hiçbir haber sitesi OdaTV'nin önüne geçemez :) Şimdi tekrar bi sayayım dedim reklamları, 25 tane sayabildim eminim gözden kaçırdığım da olmuştur. Sayfanın yüzde seksen beşi reklam, kalan küçücük bir bölüm haber.

haber sitelerinin hemen hemen hepsi böyle. hem google news yardımıyla spam'ciler, hem reklam sistemlerini hor kullanıyorlar. özellikle google news'le haksızlık yapanlar çok sinir bozuyor.

Geri