• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Bu Forum İçin Özel Kılınabilecek Şeyler

mtasdemir

Kayıtlı Kullanıcı
İlgi duyduğum konular hakkındaki forumları ziyaret eder ve paylaşımları takip ederim genelde. Bu foruma da kayıt oldum. Ancak bu forum hakkında bazı farklı düşüncelerim var.

Bu forum bana ait değil ancak içimdeki bir his bu forumda bana samimiyeti hissettiriyor. Bu yüzden bazı önerilerim olacak.

4-5 yıllık arşivimden bazı eğitimleri, ne w***z de ne başka yerde bulunmayan bazı içerikleri paylaşabileceğimi düşünüyorum. Bunların içerisinde;
  • Yabancı Adsense eğitimleri (100 lerce dolarlık özel paylaşımlar)
  • Yabancı Seo eğitimleri (100 lerce dolarlık özel paylaşımlar)
  • Aylarca uğraşıldıktan sonra arşiv haline getirilebilecek bazı içerikler. Bunları arşiv ettiğim için söylüyorum
  • Bu ve bunun gibi şeyler işte (sosyal medya vs vs)...
Samimiyetine ve iyi niyetine inandığım kişiler için bazı şeyleri paylaşabilirim. Bu kişilerin bilgi birikimleri varsa ve bu forum içerisinde ortaya koyabilirlerse, o zaman onlarında samimi olduklarına inanabilirim.

Dünyada devasa yerler var ve onların yaptığı işlerde küçük küçük başlamıştı

Not: Zaten internette (herkesin ulaşabileceği şekilde) var olan şeyleri paylaşacaksan paylaşma diyenler varsa lütfen demesin. Özel dersler ve içeriklerden bahsediyorum. Tabi ki ağırlık olarak bu dersler yabancı dilde)

Bu konuda samimi görüş belirtmenizi isterim. Hadi hurra bizde faydalanalım diye düşünen insanları hiç sevmem.

Son düzenleme:
@mtasdemir hocama katılıyorum. Herkes bir şey vermeden çok şey bekliyor, burada böyle olmasın. Güzel ve samimi bir ortam oluşturalım, bir farkı olsun. İnsanlar birbirlerini tanısın, güvensin. Yani gerçekten kaliteli paylaşımların olduğu, herkesin birbirine bir şekilde katkı yaptığı bir yer olsun.

Çok güzel düşünceler. Forumun zamanla zengin içeriklerle dolu bir platform olacağına inanıyorum. Ayrıca İngilizce içeriklerin anlaşılması ve can alıcı bölümlerin tercümesi konusunda yardımcı olabilirim.

ow harika seyler varmıs :)
ancak buradan alıp başka bir forumda paylasılmamalı. bu yazımdan bu adam paylasımcı değil diye anlasılmasın cunku cop oluyor yontemler.

Türkiye'de bu forum tek, en basitinden WAC hakkında bilgi sayenizde sadece bu forumda var.R10'da e-kitap diye satılan makaleler ticari kaygı içermeksizin burada paylaşılıyor gerçekten samimi bir ortam gelişti inşallahda böyle devam eder.

Aslında çok güzel olur.. Forumun samimiyetine bende inanıyorum. Kimseyi tanımıyorum ama sanki 40yıldır burdayım :)

Şu net aleminde artık türk webmasterlarda belirli kategorilerde, belirli kelimelerde, belirli ağlarda söz sahibi ve lider olmalılar. Bu forumda bunu gerçekleştirecek arkadaşlar da mevcut bence. Birlikten güç doğar ve neden olmasın...

Geri