• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Bu Domaini Ne Yapsam?

ReddApple

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar elimde www.guclukalemler.com domaini var. Daha önce genel blog tarzında bir yer hayal ediyordum ama kişisel siteme vakit ayırdığım için 5-10 yazı girdim sonrasında sıfırladım siteyi. Alanadlarına koydum kaldırdım oradan da. Anlayacağınız kararsızlık içindeyim. Satsam mı ? Yoksa elimde tutup başka bir proje ile mi yoluma devam etsem?

Güzel sözler ve şiir tarzı çok site var, sanırım onların düzeyine gelmek biraz imkansız gibi ama olmayacak şey değil. Teşekkür ederim değerlendireceğim.

yalniz dikkat ederseniz verdigim ornekte uyeler yaziyor, admin olarak ben kendim sadece test amacli 1 konu girmistim, diger makalelerin hepsi uyeler tarafindan girildi yanilmiyorsam 700 kusur uye toplamistim 2 ay kadar sure icerisinde..

Geri