• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Bu Canavar Site ile Anahtar Kelime Bulmak Çok Kolay

Merhaba....

Yine bana duacı olabileceğiniz bir paylaşımı size sunuyorum. Bu site ile ilgili anahtar kelimenizi yazarak, Google'ın tamamında o kelime ile ilgili aranan anahtar kelime listesini çekmek mümkün. Tanımıyorum ama bu site yapımcısına çok teşekkür ederim. Site ücretsiz. Kanımca Ubersuggest i ve Keyword Tool.io yu geçer (Site ile ilgili bilgisi olanlar var ise kendilerine bilsinler lütfen)

Daha fazla kaliteli paylaşım için bana bağış yaparak bir kahve ısmarlayın :)

Keyword Shitter.com
Gerçekten Tebrik Ederim ,Yine Güzel Paylaşımlarınız ile İlham veriyorsunuz.

Cidden çok güzel bir site, ubersuggest'i biliyordum ağırlıkta orayı kullanıyordum ama bu çok daha farklı bir şey. Listeyi çalıştır, bir ara durdur; aradan çok güzel makale konuları çıkıyor.

teşekkürler bilgilendirme için

millet bu tarz eklenti için tonla para harcıyor elaleme para kaptırıyor alın tertemiz ücretsiz misler gibi yapmış adamlar sömürüyor resmen en ilgili kelime çat geliyor.

vay canına :D gerçekten mükemmel bir paylaşım arkadaşım çok teşekkürler
çok var böyle ama bu kadar pratik ve hızlı olması çok faydalı.

Geri