• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Böyle bir yarışma için katılım hangi sitelerden bulabilirim.

fatihsel

Kayıtlı Kullanıcı
Aşağıdaki gibi yarışma başlatsam siteme nerelerden ziyaretçi çekebilirim. wmaracinda yazdım daha haber yok kimseden :)

Yarışma Tarifi: Google arama motorunda Eimza kelimesinde arama yapılacaktır. “Elektronik İmza - E-imza Başvuru Merkezi” başlıklı siteyi bulunacaktır (1. yada 2. Sayfadadır). Daha sonra sitede ayrı ayrı 3 sayfada bulabileceğiniz üç hatayı (cümle,kelime) başvuru formunda aşağıdaki şablon ile gönderim yapılmalıdır.

Başvuru formunda gerçek bilgiler girme zorunluluğu yoktur. Sadece aşağıdaki bilgilerin gerçekliği yeterlidir.

Ad Soyad: Kullanıcı adınız.
Adres kısmını açıklama şeklinde kullanılabilir. Şablon olarak;
1.Hatalı Sayfa Linki:
Hatalı olan Cümle:
2.Hatalı Sayfa Linki:
Hatalı olan Cümle:
3.Hatalı Sayfa Linki:
Hatalı olan Cümle:

Ödül günlük olarak dağıtılacak olup 15 gün sürelidir. Toplam 12 TL ödül bulunmaktadır. Yukarıdaki şablona göre başvuru formunu eksiksiz ve doğru şekilde gönderenler yarışmaya katılmaya hak kazanmış olup, kura ile sıralamaya gireceklerdir. (bu kura gerçekliği için, talep edilirse uzak masaüstü bilgisayar bağlantısı ile her gün farklı bir üye beraber yapılacaktır.)
Yarışma Birincisi 5 TL
Yarışma İkincisi 4TL
Yarışma Üçüncüsü 3 TL

Ödemeler günlük düzenli olarak yapılacaktır. HalkBank ve İş Bankası hesabı olanlara haftasonu ödeme Havale yolu hemen yapılabilmektedir ancak diğer bankalar için Pazartesi günü EFT olarak yapılacaktır. Hafta içi EFT ile diğer tüm bankalara ödeme yapılabilmektedir.

Yarışma bugün itibari ile başlamış olup, başvuru formu ile bilgileriniz 00:00 kadar yapabilirsiniz bu saatten sonraki başvurular ondan sonraki gün yapılacak olan yarışma için geçerlidir.

Yarışmaya katılım yapanlar konu altına yarışmaya katıldıklarını ve başvuru formunu gönderme saatini belirtsinler.
 
Geri
Üst