• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Blog sitemi nasıl siteye döüştürürüm?

Ahmetbrkt

Kayıtlı Kullanıcı
biraz saçma bir başlık oldu farkındayım. Bir blogum var bunu site yapmak istiyorum. domain alıp taşımamı yapmalıyım. yada böyle bir şey yapılabiliryormu ?

İsterseniz yeni domain alıp yine blogger üzerinden yeni domaininiz ile devam edebilirsiniz. İçeriğiniz kaybolmaz. Ya da resel veya host alıp wordpress gibi hazır sistemlerden devam edebilirsiniz. Konularınızı da taşıma yaparsınız.

Tabi ki hitlerinizde kaybolma olacaktır. ancak 301 yönlendirme yapabilirsiniz ama yine de hitleriniz düşecektir. O yüzden pek tavsiye etmiyorum fakat bir banner yaparak sitedekileri o yeni domaine yönlendirebilirsiniz.

teşekkürler ücretli bir temayla daha aktif hale getirmek istiyorum. biraz özgün olsun reklam alıcam çünkü aylık 200.000 hit var %70 mobil yatırıma degcegini düşünüyorum.

Geri