• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Blog siteleri kendinden mi seolu ?

oZn

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar,

Kafamı kurcalayan bir soruyu sormak istiyorum. Geçenlerde bir blog sitesi açtım 2-3 gün 1 er yazı girdim sonra sıkılıp bıraktım. Ardından bir gece oturup 15 kadar makale yazdım. Sonra bu makaleleri google gibi getir yapıp indexlettim. Sıralamalarına bakayım dediğimde bir çok makalenin birinci sayfada diğer makaler ise 2-3-4. sayfalarda görünmekte.

Yaptığım hiç bir şey yok. Makalelerin kelime sayısı ortalama 200 kadar. Bir çoğunda yazım hataları bile bulunmakta. Yazarken kontrol bile etmedim bildiklerimi yazdım yayınladım.

İlginç olan yeni sitenin bu sıralamaları alması. Güncel ve aranan bir konu yazdığımda googleden hit gelmekte. Kullandığım tema: Griffin Teması

Bu konu hakkında bir açıklama yapabilecek var mı acaba ?

Site ilk açıldığı zamanlarda biraz torpilli oluyor. Sonra ufak ufak düşmeler başlıyor ve site oturuyor. Kısaca yeni sitelerde bu tarz hızlı sıra almak ama sonradan alamamak normal.

Geri