• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Bir Türlü İlk Sayfaya Gelmiyor

dataistanbul

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar,
Seo yaptığım imzamda da yer alan zayıflama kelimesinde ki sitem 2. sayfada takılıp kaldı. Bir çok çalışma yapmama rağmen google da ilk sayfaya gelmiyor..

Sosyal Medya, Backlink, Web2 gibi bir çok çalışmayı yaptım. İçeriğin tamamı özgün. Bu konuda ki tavsiyelerinizi iletirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

bir arkadaş 1 aydır ekleyecekti ödemesini yaptım ama ala beklemedeyim..
haber siteleri candır evet. öneri için teşekkürler.

Sorması ayıp ama hangi siteye ödeme yaptınız ? Dekont vs varmı sizde şu anda. haber sitelerini ayarlarken dikkat etmek gerek ben sürekli dekontu tutuyorum herhangı bırsey olursa diye :)

Seo Paketi içerisinde almıştım. Dekont vs var sıkıntı yok o konuda. Kendisi ile skype ile görüşüyorum sürekli. Referansı çok sağlam ama yoğun çok diyor 10 günde rapor göndeercekti 1 ayı geçti :) yarın kesin göndercem dedi. Gerçi 1-2 yere ekleme dışında hiç bir şey yapılmamış.

İyi niyetimizi korumaya devam edelim biz. Sabır ;)

Yukarıda belirtiğim arkadaş çok fazla sıkıştırmam sonucunda eklemeleri yaptı ve site ilk sayfaya geldi maşallah :)
bir kaç sıra daha yükselirse deymeyin keyfine.

Çalışma Süresi : 3 Ay
Seo için Harcanan Ücret : 800 TL
Yazılan Toplam Makale : 35
Ek Bilgi : Özel İP - SSL
Tüm İçerikler Özgün ve Seo Uyumlu.

Hocam iyi sabretmişsiniz. Hayırlı olsun.

Kelime üst düzey rekabeti yüksek bir kelime.
Çok aman aman kasmadım siteye. Kasmakta istemedim. Sade ve yavaş adım adım ve en önemlisi düzenli bir seyirde çalışma yapılınca çıktı işte.

Ama bir başka sektörde bu kadar rekabeti olmayan bir siteye çok fazla enerjimi verdim 4. sayfada takılıp kaldı. gelmiyor.
Neden mi? Sabırsız davrandım çünkü.

Geri