• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Bir Sorun Var mı Onu Anlamadım.

eyupoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar sizden bir ricam olacak bir sitem var. Yenibigiyim.com ama şöyle bir sorun var site 6 aylık ilk 3 ay açtığım tüm konular ilk iki sayfa da yer alırdı.Tesettür giyim kelimesin de bile 3,sayfaya gelmiştim ama şuan 6.sayfalarda.Hitleri pek takip etmiyorum ama ortalama 150-300 arası vardır.Hatta cix dursun diye https://www.google.com.tr/search?sourceid=chrome-psyapi2&ion=1&espv=2&ie=UTF-8&q=yenibi giyim bu sekilde haritalı cıkmasını sagladım.Ama gel gelelim ya birşeyler eksik ya da birşeyler fazla adsense günlük 1 - 1,5 tl veriyor.
Bir ay boş bıraktım.Şimdi bir bayana devrettim günlük 3 adet makale giriyor bana öneriniz nedir ? Neler yapabilirim.Ne kullanabilirim.Sosyal medya ile ilgili öneriniz nedir.Pinteresen twitter facebook linkedin v.s v.s cogu sosyal ağlardan 50-100 farklı farklı hesaplarımız var.

Sosyal medya hesaplarını etkili kullanmıyorsun
Elinde 4000 kişiden fazla insan var sen bunlara daha siteni tam anlamıyla gösteremiyorsun elinde olmayanlara göstermeye çalışıyorsun (google)
Sen önce seni takip etmek isteyen ziyaretçilerine bi kendini kanıtla hepsini kazan.
Paylaşımlarını etkili ve ilgi çekici bir görselle birlikte link şeklinde yap.
Ondan sonra diğer kısma geçersin.

Geri