• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Bir insan kaynakları müdürüne ne sormak istersiniz?

guvensayar

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar,

kişisel projem için arka arkaya röportaj sözleri alıyorum ancak gerekli teçhizatım olmadığından kaynaklı olarak her röportajımı maalesef mail üzeriden yapıyorum ve sonrasında yanlarına giderek merhabalaşıyorum. Şuan Evidea.com, Tchibo, gibi büyük yerlerde İk yöneticiliği yapmış bir hanımefendiye soruları göndereceğim bende ortalama 10-12 soru var sizlerden gelen sorular ile beraber elemeler yaparak göndereceğim. Kendisi şuan uluslararası bayan giyim markasının Türkiye İK yöneticiliğini yapmaktadır. Sormak istediğiniz soruları pm ile iletirseniz sevinirim Google'nin indexlememesi açısından önemlide :)

qriterleriniz nedir bayan işe alırken, insanları kovarken? temelde ne iş yapıyorsunuz? bir insanın verimli çalışıp çalışmadığını nasıl ölçüyorsunuz. kaynağınız nedir :D
Keske konuyu tam okusaydiniz. Soruyu pm'den gondermeniz daha saglikli olurdur ama yinede tesekkur ederim.

Geri