• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

bayan siteleri yada cilt üzerine siteler kazandırır mı?

bead83

Kayıtlı Kullanıcı
başlıktan da anlaşılacağı gibi arkadaşlar bayanlar üzerine bir blogspot açtım bir yazı yazdım kelime de ilk sayfaya geldi ancak birde cilt üzerine actım bir blospot daha ona birşey yazmadım uğraşıp uğraşmamak arasında gidip geliyorum isim olarak hem akılda kalıcı hemde kısa blogspot uzantısını saymazsak ne diyorsunuz kazandırırmı kazandırırsa ne kadar kazandırır..

hocam TBM cok yuksek getırısıvar ama bazı konuların bunları ıyı arastırman lazım.sahsen ben bu gece bırtane acıcam.=)

Başka bir forumda satılık var hocam uğraşmadan alın kullanın. İstediği fiyat 156 000 TL :) 10000 Tl Aylık Getirisi varmış 7 -8 bin tlsi adsenseden. Gözümüz yok Allah daha çok versin.
Belki biraz daha motive olmuşsunuzdur :)

Başka bir forumda satılık var hocam uğraşmadan alın kullanın. İstediği fiyat 156 000 TL :) 10000 Tl Aylık Getirisi varmış 7 -8 bin tlsi adsenseden. Gözümüz yok Allah daha çok versin.
Belki biraz daha motive olmuşsunuzdur :)
gördüm hocam o konuyu daha dün akşamdan motive oldum o degilde yazacak birşey bulamıyorum

Ben bile domain aramaya başladım hocam :) Bu ilandan sonra muhtemelen moda kadın tarif sitesi patlaması yaşanacaktır. :)

ben de gördüm ilanı. o sitenin adresini bulabilen var mı? Ben biraz bakındım ama ayırtedemedim açıkcası.

Türev siteler oldukça fazla.Tıpkı moda sitesinde şu anda yaşanan ve bikaç yıl öncede dekorasyon sitelerinde yaşandığı gibi...
Hit getirebilir ama gelir getirip getirmemesi biraz sizin içerik farklılıklarınıza bağlı.

yemek tarifleri, moda, güzellik, sağlık siteleri ile ilgileniyorum uzun yıllardır. bir sene ara vemiştim ama tekrar yeni siteler açtım ve açmaya devam ediyorum. bence güzel bir kategori. çok fazla içerik eklemeniz gerek. beni tatmin eden miktar kazandırıyor.

4 aydır tamamen özgün güzellik sitesi açtım...MAkaleler yazdırdım tüm resimler özgünleştirildi ama henüz bir yerlere gelemedi.Rekabet çok açıkçası fazla emek istiyor..
O 156 binlik sitenin kaliteli bir domaini var emekte verilmiş açıkçası

valla bende 3 yıldır bi moda sitesi var ama tutmadı bi ara 500 ler eçıktı 1k yı bile görmedi şuan 100-150 tekil hiti var. Açıkçası usandım. NAsıl hitlenir? Nasıl canlanır bilmiyorum.

valla bende 3 yıldır bi moda sitesi var ama tutmadı bi ara 500 ler eçıktı 1k yı bile görmedi şuan 100-150 tekil hiti var. Açıkçası usandım. NAsıl hitlenir? Nasıl canlanır bilmiyorum.
Mahsuru yoksa adresinizi alabilir miyim bi incelemek istedim. 100-150 tekil ziyaretçi ile ne kadar para getiriyor?

Geri