• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

bayan siteleri yada cilt üzerine siteler kazandırır mı?

cilt*net ben baya inceledim @cryptosam 'a dosya halinde gönderdim hit aldığı kelimeleri müsait olduğunda koyacaktır.

valla bende 3 yıldır bi moda sitesi var ama tutmadı bi ara 500 ler eçıktı 1k yı bile görmedi şuan 100-150 tekil hiti var. Açıkçası usandım. NAsıl hitlenir? Nasıl canlanır bilmiyorum.

bu konu da aynı isimlerde iki blogspot açtım bana blogspotçu diyebilirsiniz. onun haricinde hit alınabilecek konular üzerinde çalısıyorum bu iyi oldu gibi normalin üstünde konular bulunabilirse hit çekmek kolay olacaktır..

Sıfırdan uğraşmayalım diyene sayabileceğim güzel site var ilgilenmiyorum ama site gercekten temiz ilgilenen olursa pm atabilir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bir bayan olarak fikrimi söylemek gerekirse. . Mesela herkes cilt bakımı nedir, cilt güzelliği için öneriler, saç dökülmesi gibi makaleler yazar. Fakat sizin çok daha değişik öneriler sunmanız gerekmektedir. Bayan sitelerinde en önemlisi soru - cevaptır. "Saç dökülmesi için" makale değilde "dökülen saçlar için sarımsak kürü " mesela daha etkili ve daha özgün olacaktır. Soru cevap kısmı içinde Dökülen saçlarım için ne yapmalıyım ? gibisinden konular paylaşırsanız mutlaka bir yerlere gelirsiniz.

İkinci olarak ise size en faydalı olabilecek ve kullanıcı çekebileceğiniz yerler blogspot da bulunan bayanlar olacaktır. Gidin yorumlar yapın çevrelerinize ekleyin. Sohbet ortamları olur yorumlarda mutlaka kadın ağzıyla bir şeyler karalayın. Bu yaptıklarınızın mutlaka birgün karşılığını alırsınız.

Son olarak sabırlı olmanızı ve yavaş yavaş hitlerin geleceğini belirteyim. Kazandırır mı demişsiniz.

ZAMAN + HİT = PARA

Bir bayan olarak fikrimi söylemek gerekirse. . Mesela herkes cilt bakımı nedir, cilt güzelliği için öneriler, saç dökülmesi gibi makaleler yazar. Fakat sizin çok daha değişik öneriler sunmanız gerekmektedir. Bayan sitelerinde en önemlisi soru - cevaptır. "Saç dökülmesi için" makale değilde "dökülen saçlar için sarımsak kürü " mesela daha etkili ve daha özgün olacaktır. Soru cevap kısmı içinde Dökülen saçlarım için ne yapmalıyım ? gibisinden konular paylaşırsanız mutlaka bir yerlere gelirsiniz.

İkinci olarak ise size en faydalı olabilecek ve kullanıcı çekebileceğiniz yerler blogspot da bulunan bayanlar olacaktır. Gidin yorumlar yapın çevrelerinize ekleyin. Sohbet ortamları olur yorumlarda mutlaka kadın ağzıyla bir şeyler karalayın. Bu yaptıklarınızın mutlaka birgün karşılığını alırsınız.

Son olarak sabırlı olmanızı ve yavaş yavaş hitlerin geleceğini belirteyim. Kazandırır mı demişsiniz.

ZAMAN + HİT = PARA

üzerinde calıştıgım bir blogum var bir bayan olarak önerilerinizi bekliyorum site adresini pm ile yolluyorum

yemek tarifleri sektöründe tbm ve to çok çok düşük.

görüntüleme-tık-to-tbm-bgbg-kazanç
LYY0Lz.png

üzerinde calıştıgım bir blogum var bir bayan olarak önerilerinizi bekliyorum site adresini pm ile yolluyorum

1. Sarı çok ciyak bir tema ve göz yorar olabildiğince pembeye mora yada kırmızı beyaza kaçan bir tema bulun. Öneri olarak popho teması kullanın.
2. Konularda mutlaka 1 resime yer verin.
3. Sidebara mutlaka sosyal paylaşım ağlarını koyun. +plus facebook twitter mutlaka olsun.
4. İnstagramda bir hesap açın düzenli olarak günlük 1 tane de olsa resim üzerine cilt bakımı ile alakalı birşeyler yazıp paylaşın. Takip edin takipciniz çoğalacaktır. Paylaşımları ise #cilt #ciltbakimi şeklinde yapın.
5. Makale konularınızı büyük kadın sitelerine bakarak yapın kadınlar kulubu melekler mekanı gibi sitelerde kendi kategorinize göre konuların makalesini yapın.
6. Size en faydalı olabilecek ve kullanıcı çekebileceğiniz yerler blogspot da bulunan bayanlar olacaktır. Gidin yorumlar yapın çevrelerinize ekleyin. Sohbet ortamları olur yorumlarda mutlaka kadın ağzıyla bir şeyler karalayın.

Son olarak ise http://twitterfeed.com/dashboard rss adresinizi kullanarak buralarda kendi facebook twitter linkedin gibi sosyal ağlara otomatik paylaşım yapın.

Çok zorlu bir sektör.Her gün birileri bu kategoride açınca pasta dilimleri ufalıyor :) Ama benim hoşuma giden bir sektör.Konu sıkıntısı yok :D

Geri