• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Basit bir işlem öğrenmek istiyorum cs6

guvensayar

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar,

bir şirkette ürün sorumlusu olarak işe başlayacağımdan dolayı olarak sitenin ürünlerin görsellerinden sorumlu olacağım ve haliyle de ufak bir cs bilgisine ihtiyacım var. Tek öğrenmek istediğim bir görsele nasıl logo eklerim sonrasınında çorap söküğü gibi yavaşça geleceğini düşünüyorum. Eğitim serilerini tek tek izlersem büyük vakit kaybederim bana sadece bu istediğimi anlatan bir video linki atmanız mümkün mü?
 
eğer sadece böyle küçük işler için photoshop a gerek yok paint.net veya gimp programlarını kullanarak ta bunu rahatlıkla yapabilirsiniz, ikisinde Türkçe destekleri de var, ikisinde de ürün resmini bu programlardan birine atıp ardından logoyuda, attığınız resmin üzerine bıraktığınızda geri kalan ayarlamaları da mouse ile yapabileceğinizi düşünüyorum
 
programa girip üst sol koşeden open diyerek ilk görseli aç sonrasında diğer görseli de aç ikisi ayrı sekmelerde açılacak logonun olduğu sekmeye gelerek ctrl + a ctrl c sonrasında da ilk görsele gelerek ctrl + v diyerek logoyu resim üzerine almış olursun. zaten resim düzenlenecek şekilde gelecek mouse ile resimi istediğin gibi büyütüp küçültür yerini değiştirirsin. Düzenleme kapalıysa ctrk + t ile düzenleyebilirsin. kolay gelsin.
 
Geri
Üst