• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Bana yardımcı olabilecekler var mı ?

eyupoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Selam aleykum arkadaşlar 5 yıldır internet sektöründeyim,her zaman yardım etmişliğim olmuştur ama ilk defa bu tarz bir yardım isteyeceğim.
Bir ay önce https://husnahuner.com.tr sitemizi açtık hanımla ilk işimiz artık buradan birşeyler kazanmaya başlayacağız nasipse ileride de kendi işimizi kuracağız tabi ki netten iyi gelir elde edersek.Gel gelelim yeni evli olduğumuzdan pek ek gider yapamıyoruz ( tanıtım link alımı v.s ). Elimdeki mevut bir iki siteden çıkış yapabildim sadece.O yüzden ricam,tanıtım yazısı yayınlıyabilecek 5-6 arkadaş var ise çok hoş olur.İlerleyen zamanlarda ( kazanırsak inşallah ) fazlasıyla bende destek olmak isterim...
 
tam istediğiniz şekilde bir katkım olamayacak ama tavsiyem profesyonel görünmeniz şahsen potansiyel bir müşteri olsam site görünümünden dolayı alışveriş yapmam. isterse en kaliteli ve en ucuzu sizde olsun.
 
tam istediğiniz şekilde bir katkım olamayacak ama tavsiyem profesyonel görünmeniz şahsen potansiyel bir müşteri olsam site görünümünden dolayı alışveriş yapmam. isterse en kaliteli ve en ucuzu sizde olsun.
Haklısın site tasarım konusunda biraz güven vermiyor ama güzel bir font birkaç düzenleme ile herşey değişebilir.
 
Destekleriniz için teşekkür ederim yazıalrı yolluyorum bugün inşallah.Yalnız tasarımsal olarak ne yapabilirim.Fikri olan varsa yapmak isterim.
 
Siteniz wordpress alt yapısı kullanıyor. Temel css ve html bilgisi ile sitenizi aşağıda örnek gösterdiğim gibi bir site hâline getirebilirsiniz. Sitenizin yedeğini local'e kurarak aynı veritabanı üzerinden geliştirme yaparsanız daha çalışabilir mevcut siteye zarar vermeden değişiklik yapabilirsiniz. Yok ben uğraşmam derseniz themeforest gibi sitelerden benzer tasarımları 50-60 dolar gibi bi fiyata temin edebilirsiniz veya aynı ücretlere bu düzenlemeyi yapacak kişileri bulabilirsiniz.

52259-big.jpg
 
Geri
Üst