• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Bana bir yardım edin bea :(

eyupoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar bu site benim gözüm gibi baktğım bir site.İnanın bunun hitlenmesine v.s çok ihtiyacım var.Borca girdik ya la :) En azından biraz destek olsun diyoruz.Bunda bir veya bir kaç hata var ama ben bir türlü sezemedim bunu.Bana bu konuda yardımcı olacak sorun nedir ne değildir ne yapmam gerek onu anlatacak.10 dakikasını ayıracak kardeşlerime ihtiyacım var :(
Karşılıksız kalmaz inşallah gün gelir benim de faydam olar :) Site : http://goo.gl/eDqpkz

pinterest, instagram, tumblr ve bir facebook kadın sayfanız var mı? bunlar için doğal takipçi kastınız mı? forum tanıtımı yaptınız mı?

Kopya içerik yok bir tane bile.
Sayfalarımız ve sosyal ağlarımız varda onları kasmak için ugrasamadım takipçi v.s

şimdi bu tür siteler ancak öyle hit alır. gidip bigiyim.com diye facebook sayfası açıp içerikleri boş boş paylaşmanın bi etkisi yok. tavsiyem dediğim tüm sosyal ağlarda takipbe takip kas. eğer işin buysa uğraşman lazım

Takipçi sayısı önemli ancak çokta önemli değil ama her güm içerik girmen lazım düzenli olarak düzenli saatlerde. Bün saat 1 de ve 5 de içerik girdiysen yarında aynısını yapman lazım

Ama facebook dan beğeni al bi 20 bin kişilik reklamı ver sadece kadınlara yönelik sonra kendiliğinden artmaya başlayacaktır buda işine çok yarar

hayır bak facebook dışındakilerde takibe takip kasıcan. facebook içinde parasını verip bi 5 10 20k sayfa alıcan

Takipçi kasmak sorun değil.Twitter facebook instagram panelleri olan bir çok tanıdığım var.Ücretsiz organikte kastırırım ama sanırım sadece bu değil.

sadece o olmayabilir ama sen onu yapmamışsın onu yapıp sonra diğer sorunları araştırıcan. birde mesela yazar hakkında bölümüne 2 3 değişik yazar yap daha doğal durur. ayşe, mehmet, ece vb..

buda son tavsiyem, örneğin sağlık kategorisinde ilginç bir yazı yaz kizlarsoruyor.com da konu aç aa gerçekten böylemiymiş filan gibisinden ilgi çek ;)

Aynı temayı bende bir kaç sitemde kullandım; oldukça kullanışlı, mobil uyumlu bir tema.

Sitede gözlemlediğim eksikler;

1- Diğer arkadaşların'da dediği gibi Sosyal Ağlara siteni ekle dostum ve bunları site üzerinden de göster. Temanın bileşenlerine Sosyal medya üzerine 6 farklı çeşit Sosyal medya bileşeni var hepsini değerlendir. Yazılarını Sosyal Medya'da Özet geçerek, ya da içeriğe uygun bir kaç satırla paylaş. Aynı zamanda Sosyal Post eklentisi ile yazılarını otomatik tüm platformlarda paylaşabilirsiniz.

2- Site daha 5 aylık bir site dostum. Öncellikle senin düzenli olarak özgün makaleler girmen gerek. Yavaş yavaş; Makale tanıtımları alabilirsin. Siten oldukça yeni olduğu için bence şu ki durumu gayet normal. Verdiğin emeğin karşılığı elbet alırsın; yeter ki; Google'nin istediği o yapılara uygun makale, site içeriği belirlemen yeterli olacaktır.

3 - Site'de kullandığın eklentiler, xml, robotx her şey normal ve düzgün görünüyor. Diğer arkadaşlar ne der bilmiyorum ama extradan söylenebilecek bir şey olduğunu şu an lık düşünmüyorum çünkü siten oldukça yeni.

Edit : Son olarak dostum; Siteni Google Web Tools'a eklemişsindir.. Eklemediysen mutlaka ekle ve orada ki; Google'nin örnek olarak sunduğu site aramalarını mutlaka uygula.. Arama sonuçlarında ki; görünürlüğü, ayn zamanda site'de Dil Flagı koymamışsın. Meta kodları arasına siti dilini, hitap ettiği alanları meta kodları arasına koyabilirsin. Tüm bunları Web Tools'da anlatıyor.

Geri