• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Aylık 500 TL ile neler yapılabilir?

Mutluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba,

Yaş 21 artık gelen parayı yemek yerine birikim yapmak daha fazla kazanmak istiyorum. Bir proje olabilir, altın al vs tarzı şeyler olabilir.
Belki az bir para size göre ama bir şeyler yapılabilir bence. Önerebileceğiniz bir şey var mı acaba?

Bende öyle düşündüm sonra 1 yıl önce cointellect ile tanışıp ilk bi 100 euro attım sonra 3 ayda 100 euro falan fazla verince hızımı alamayıp parayı hiç çekmeden 2 paket şeklinde devam ettim sonra para çoğalınca yüksek paketi aldım.Sonra gelen tüm parayı çekip bıraktım.270 TL ile başladım kazancım 3 bin TL oldu sonra o 3 bin TL parça parça bozdurunca parayı 1 günde yedim.

Sonuç olarak para birikmedi başa döndüm parayı yönetebilmek çok önemliymiş onu anladım :( şuandada az miktar para ile altın aldım bakalım zaman göstericek...

Orta-Uzun vadeli düşünerek büyük şirketlerin hisselerini de alabilirsin. Geçen sene borsadan 30-40% arası kar elde etmişliğim var. Tabi kriz döneminde herkes kaçarken ben aldığım için böyle oldu :)

500 tl ile adama firma kurdurdunuz :D Abim açıkcası çok bir para değil ben aylık ortalama 3-4 bin tl alıyorum ama pek elde kalmıyor ( birazda evlilik tabi ) . Ama 500 tl ile yapabileceğin en önemli şey ye onu.Doyana kadar ye biriktirmeyi düşünme ben hiç para biriktirmedim :) Bir tane site aç kendine sağlam sektör onun üzerine yogunlas.Tanıtıma falan harca işte düzenli oalrak geri dönüşüm sağlam böylelikle.

500 tl ile adama firma kurdurdunuz :D Abim açıkcası çok bir para değil ben aylık ortalama 3-4 bin tl alıyorum ama pek elde kalmıyor ( birazda evlilik tabi ) . Ama 500 tl ile yapabileceğin en önemli şey ye onu.Doyana kadar ye biriktirmeyi düşünme ben hiç para biriktirmedim :) Bir tane site aç kendine sağlam sektör onun üzerine yogunlas.Tanıtıma falan harca işte düzenli oalrak geri dönüşüm sağlam böylelikle.
Kesinlikle katılıyorum. Para biriktirmek, bişeyler yapmak vs ye kendini bu yaşta kaptırırsan sonra boğuluyosun onun içinde. Ye o parayı rahatına bak, ha gözün açık olsun yine sağda solda iş kovala, kazanç kapısı araştır, site yap vsvs. Boş da durma ama kendini de boğma. Hayattan zevk almasını ve parayı yönetmeyi öğrendiğin zaman. Para olduğu veya olmadığında umrunda bile olmadığı zaman, rahat edersin ve rahat düşünebilirsin.
Kafa rahat olunca da herşey oluyor ;)

Geri