• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Artık profillerinizden Paypal bağışı alabiliyorsunuz

cryptosam

Kayıtlı Kullanıcı
Bu mesajda yan alandaki gibi sizde verdiğiniz yanıtı beğenen kullanıcılardan bağış alabilirsiniz.

Bunun için;
  • Profilinize girin.
  • Kişisel detaylar alanına girin.
  • Bu kişiye bağış yapın alanının karşısına kişisel Paypal mail adresinizi girin.
(Gideceği yeri bulamayanlar direk olarak: http://www.seocry.com/account/personal-details bunu adres satırına kopyalayıp yapıştırıp ilgili alana gidebilir.(Üye girişi yapmış olmanız gerekir.)

Artık tüm mesajlarınızda bu paypal adresi görünecek ve yanıtınız beğenilir ya da bir kullanıcının işine yarar ise direk size bağışta bulunabilecektir.

Kısaca yazdıklarımızı özenle seçeri konularımızı işe yarar nitelikte açar isek yararlananlar 1 er 3 er 5 er tl bağış yapabilir. Tüm her kes bu şekilde kazanmış olur. Hem de yardımlaşılmış olur.

Son düzenleme:
Bu nasıl bişeydir Samet hocam:) Devrim niteliğinde bir uygulama bence. Söz altındır pardon paradır sözünün kanıtı gibi:)

İyi bir sistem bulmuşsunuz her türlü kazan kazan sistemi tuttum bu sistemi
Her kullanıcının kendisine gidecek bağışlar yani girin mesela kendi mailinizi sizin resminizin altında kendi paypalınız çıkacak direk. Mesajı faydalı olan kişiye konudaki diğer kişiler gönüllerinden koparsa bağışta bulunacak.

Her kullanıcının kendisine gidecek bağışlar yani girin mesela kendi mailinizi sizin resminizin altında kendi paypalınız çıkacak direk. Mesajı faydalı olan kişiye konudaki diğer kişiler gönüllerinden koparsa bağışta bulunacak.
Hocam beni yanlış anlamayın hem forumdan birşeyler öğreneceğiz hemde öğrettiğimiz karşılığında para kazanacağız

Hocam beni yanlış anlamayın hem forumdan birşeyler öğreneceğiz hemde öğrettiğimiz karşılığında para kazanacağız
Aynen. İş ticarete dönmeden gönülden geçer ise bağış en mantıklı olanı şu an için. Hem de farkı olmalı diğer platformlardan. Fayda ilk hedef olmalı vs.

Geri