• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Android Türkiye Hack

Oyun forumlardın da tanıtım, facebookta oyun sayfalarında tanıtım vs. gibi tanıtımların yanı sıra zaten o oyunların Oyun ismi hack indir gibi aramaları vardır. O kelimelerde sıralamaya girerek hiti kazanırsın.
Bunun yanı sıra oyunların güncel olması ve aranılan oyunlar olması gerekli.

Semrush ile bir analiz etsene benzer siteleri. Nerelerden ne hit alıyorlarsa aç konularını sitene. Semrushı bir dene yani süper bir şey.

İçeriğine oldukça önem vermeye çalış. Eğer bir konu hakkında içerik gireceksen bu içeriğin kesinlikle internetteki en doygun bilgileri içeriyor olmasına dikkat et. Dosyalarının kolay indirilebilir olmasına önem göster. İçeriğini mümkün olduğunca Facebook, Twitter, Pinterest vb. sosyal medya siteleri ile besle. Yapabiliyorsan içeriğinle ilgili video hazırla ve YouTube, DailyMotion gibi sitelerde yayınla. Eğer siten yeniyse ki mesajından yeni olduğunu tahmin edebiliyorum bu söylediklerimi uygulaman bayağı bir yol almanı sağlar. Aslında sadece bunları yaparak bile çok iyi yerlere gelebileceğini unutma. ;)
Başarılar.

Full olayına iyice gir hack diye arayanın anca yurt dışından olacağını düşünüyorum.

şahsen ben googleda ararken;

asphalt 8 full apk indir
yazıyorum ve ilk gelen site belli fullprogramlarindir.com bu site sürekli güncel hileli siteleri paylaşıyor. Artık googleda arama yapmadan direk onun sitesine giriyorum. Sende isim yapmalısın

Geri