• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Alexa'da düşüş ve güncelleme

tltcn

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar,

Konu başlığında da belirttiğim gibi Alexa değerlerinde 2-3 haftadır bir kayıp yaşıyorum ve düşüşün yaşandığı tarihlere paralel olarak TR sıralamasında da gözükmemeye başladı sitem. Acaba değişik bir güncelleme mi geldi diye sormadan edemiyorum kendime.

Tecrübesi olan arkadaşlar konuyla ilgili yardımcı olurlarsa aynı problemi yaşayan diğer arkadaşlara da rehber olabilirler. Teşekkür ederim şimdiden.
 
Her gün 3-4 özün konu girdiğim ve sosyal platformlarda daha fazla paylaşım yaptığım bir sitemde alexa değerimin yükselmesini beklerken şu son 10 gündür tam tersine bir düşüşü bende yaşadım. Sanırım benimde kanaatim bir çalışma yapılıyor. Zaman içerisinde ne olup bittiğini öğreneceğiz gibi.
 
Alexada yukselmek istiyosaniz sitenizdeki gezinme ve tiklanma oranini arttirin alt sayfalariniz gucluyse siralamada iyi yerlere gelirsiniz.
 
Geri
Üst